Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Serebral Palsili kardeşim için Parapodium Combo almak istiyoruz..?

cagdasbilgin

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
slmlar

Serebral Palsili kardeşim için parapodyum combo denilen bir alete ihtiyacım var. Türkiye de 2800 euro ya satılıyor. bunun ikinci elini ya da almanyadan daha ucuza getirilebilir mi ?

parapodyum combo aletini kulanan var mı aranızda? hangi aletleri tavsiye edersiniz. kardeşim daha yeni yeni oturuyor. boynunu tutamıyor. konuşma yok.

serebral palsi için hangi aletleri öneriyorsunuz

parapodyum combo'yu devlet öder mi bilmiyorum. babam emekli(emekli sandığı) birkaç kere denedik %75 özürlü raporu aldık, ama her defasında başvurularımız sonucunda emekli sandığından cevap alamıyoruz.
Ürünü satan firma parayı peşin istiyor. Ama emekli sandığı parayı ödeyeceğini teyyit etmiyor. Doktorlar kullanılması zorunludur diyor. ne yapmalıyızz?

Bildiğim kadarıyla, ancak mahkeme süreciyle tahsil edilebiliyor Emekli Sandığı'ndan bunun parası.
Zaten Sandık ödese firmalar da çok daha kesin bilgiyle yönlendirirlerdi...

parapodyum combo

Sayın cagdasbilgin,
öncelikle kardeşinize geçmiş olsun dileklerimizi iletin lütfen..parapodyum combo cihazı almanya da değil polonya da üretilen bir cihazdır; tam teşekküllü devlet hst yada universite hastaneleri yada eğitim araştırma hastanelerinden "hastanın parapodyum combo cihazını kullanması uygundur" şeklinde rapor edildiğinde cihazın kurum ödemesi mümkün(kdv hariç turarını) yalnız burada kardeşinizin cihazı kullanabilirliğinin doktorlar tarafından uygun görülmesi önemlidir
daha detaylı bilgi almak isterseniz
0224 2218438
hitay saglık hızmetleri

parapodyum ihtiyaciniz icin

cagdasbilgin;

Bu aleti kizi icin almis olan bir kisi var su anda satmak istiyor telefonunu yaziyorum arayip bir konusun isterseniz 0535 286 14 07 Sinan Bey.
Kolay gelsin gecmis olsun

Üst Alt