Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Scooter ürünlerinde KDV uygulaması hakkında bilgisi olan var mı? Sıfır KDV mi..?

sertelsen

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Merhabalar ,

Scooter ürünlerinde KDV uygulaması hakkında bilgisi olan var mı acaba? Akülü sandalye gibi burada da sıfır KDV mi uygulanıyor?

Sertel

Scooter akülü araçlarda kdv oranı %18 olduğunu sanıyorum.

Tamamını karşılamıyor 1700.YTL ödeme yapıyor Akülü arabalar için ister scoter al isterseniz akülü tekerlekli sandalye.

ben scooter almak istiyorum acaba nasıl rapor çıkartmam gerekiyor akülü tekerlekli sandalye almadım .

scooter hakkında

http://www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?t=28048&sid=1caad32785a7bc65c1238f6940d1fda2

bu krıterlere uygun olan hastalara "akülü sandalye kullanması" uygundur raporu verilebilmektedir.
raporu tam teşekküllü devlet hst, universite hst yada eğitim araştırma hst nden almanız gerekmektedir.akülü tekerlekli sandalyeler (scooter da dahil) zimmetli üründür kişinin vefatı durumunda ürün yakınları tarafından sgk ya iade kapsamındadir, 10 yılda bir alma hakkınız vardır
scooterlarda kdv oranı %18
ürünlerimiz ve fiyatlarımızla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz
www.asporya.com
adresinden sitemizi ziyaret edebilirsiniz
saygılarımızla

ürünlerinize baktım EW-415 ürünü beyendim fiyatını yazarsanız

asporya, ürünlerinize baktım EW-415 ürünü beyendim fiyatını yazarsanız..?

Üst Alt