Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Satılık Supertrans marka 2. el Almanya'dan ithal akülü sandalye..?

Konular
13
Reaksiyonlar
0
araba benim değil bir arkadaşımın babası bir yakınına gitirmiş ve yakınına da devlet yeni araba verince bu fazlalık kalmış o yüzden satıyorlar fiyatı 2500 euro irtibat
[SIZE=2][SIZE=2]TLF 0 542 228 66 26 [/SIZE][/SIZE][SIZE=2][SIZE=2][FONT=Times New Roman]0539 311 52 11 [/FONT][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=2][SIZE=2][FONT=Times New Roman]HASAN ŞEN [/FONT][/SIZE][/SIZE]

arkadaşlar araba biraz indirime gitmişler yani her türlü pazarlığa açıklar ilgilenlere

arkadaşın çok istiyor 2500euro en az 5500tl demek zaten türkiyede 3000-4000tl ye bu özelliklerde sıfır garantili bi araç alınır
ben alıcı değilim sadece görüş belirtiyorum

aslına bakarsanız bazı araçlar dediğiniz fiyata alamıosunuz efecan bey ben konu dışında olmama rağmen telerlekli sandalyeler hususunda bilgiliyimdir bu gösterilen araç kore malı ve acayip kaliteli bir araba cokda hızlı burada benim bir arkadaşımda da var aynısı yaklaşık 25 km falan yapıo tamam fiyat belki cok ama bu araçtan bulmakta zor standartta olan akülü arabalar gibi deil onlar 6 km hız yapıor artı kore ürünleri sağlamdır içiniz rahat olsun örnek vermek gerekir ise samsung kore malıdır

bu da öle bişey işte

Üst Alt