Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Satılık Shoprıder marka 4 tekerlekli scooter

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Konular
22
Reaksiyonlar
0
az kullanılmış 4 tekerlekli shoprıder marka akülü scooter'ımı satıyorum.

bir çok özelliği vardır. bunlardan bir tanesi de en dik yokuşu 1 kişi + 50 kg. yük ile rahatlıkla aşabilir olması.
fiyat: 3500 tl.

not: sıfırları 15.000 tl üstüdür. satış amacım da araba alacam.

889-4XLSb.jpg

abıcım resım koyda bakalım bastan savma satısmı olur. saygılar. özelden mesaj atabılırsın...

RESİM KOYARSAN SÜPER OLUR BENDE arkadaşim niyetli almaya...resim koymayi bilmiyorsan biz koyariz her yönden resimleri çek;)

arkadaşlar evet haklısınız resim koymayı beceremiyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

imageshack.us sitesine gir resimleri upload et linkleri buraya koy resimler görünür

kusura bakma arkadaşım bir türlü resim koyamıyorum. scooter'ın markasını yazım size zahmet bi ekleyin. marka: shoprıder deluxe scooter

oezix kardeşim, tıpkı model aynı renk de aynı, ama benimki 4 tekerleklidir. dediğimi ekleseniz memnun olurum.

----------

oezix kardeşim çok çok teşekkür ederim. model aynısıdır.

evet arkadaşlar gaziantep ve komşu iller öncelikli tercihimdir. amaç; alıcı kişi bizzat scooterı kendisi binip test etmelidir. fiyat: 3000 tl'ye düştü.

arkadaşlar benim scutırın dişlisi kırıldı antepte nerede bulabilirim hollanda malı dişli döküm

nerenin dişlisinin kırıldığını yazarsan belki yardımcı olabilirim.

antepte iyi bir tornacı yapamaz mı? yada ankarada bir serviste yapabilirsin. istersen yardımcı olabilirim.

----------

markası neydi. birde fotoğraf eklesen iyi olur.

ankarada 500tl istendi ben veremedim antepte varmı acaba

----------

foto yok markası sterling hollanda malı

tamam anladım. scooter'ın ömrü dolmuştur. 500 tl harcamana yazık olur. benim scooter'a ne dersin.

inşaallah senin sayende bulabilirim

----------

o bana agır gelir ben 500tlyi veremiyorum tşk

----------

bide onu komşum hayrına getirmişdi bende nerde o para

evet haklısın. en iyisi bir tornacıya göstermektir. muhtemelen yaparlar.

Scooter'ımı satıştan geri çekiyorum. İlginiz için teşekkür ederim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt