Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Satılık BMW 3.16i / 96 model, 12500 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sabeyad

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Marka BMW
Model 3.16i
Km 207000
Yıl 1996
Motor Hacmi 1301 – 1600 cm3 arası
Motor Gücü / Beygir 101 - 200 arası
Renk Siyah
Vites Otomatik
Kasa Tipi Sedan (4 kapı)
Yakıt Tipi Benzin / LPG

12.500 TL SON FİYAT
Ankara / Keçiören

2006 mayısta ithal edildi yeni 4 adet kar ve 4 adet yaz lastiği var. spor direksiyon ,kol dayamagı ve arka cam perdesi var. 1600 YTL degerinde sorunsuz calışan BRC marka lpg var. tasarruf diyorsanız. . MEMURDAN

ben düşünüyorum lakin biraz uçuk geldi ben 8-10 arası arıyorum

Sadabeiy uzun süredir satamıyorsun kardeş arabanı inşallah satarsın ama insanın aklına gelmiyor değil neden elinden çıkarmak istiyorsun benim aklıma gelen arabada sorunmu var da sürekli ilan tazeliyorsun inşallah bu sorunu yoktur bu araçlar rahat ama parçası çok pahalı olduğundan pek yanaşan olmuyor inşallah istediğin bi fiyata satarsın diğer ilanlarda yazmıştınya Euro yazınca çok şey öğrendim yazmıştıon Euro türünden yazsaydın kardeş inşallah satarsın..

Arabamı satmamdaki yavaş davranmamın sebebi; alacağım araba için yeterli paraya sahip olmayışımdır. Bildiğiniz gibi aracım bilgisayar ortamında kontrole tabi olduğundan arıza tespiti yapılabilecektir.
Not: Arayan arkadaşlara ilk yasal şartları sormam daha sonra arabamdan bahsetmem satışı yavaşlatıyor olabilir.

sabeyad kardeş
başka sitelerden de ilan verirsen satışını daha çabuk yaparsın.

telefon açıp prosedür hakkında bilgi isteyen çok ama arbama talip yok . kriz desem araç alan çok . aracımı satarken süslü kelimeler kullanamam sanırım bu benim sıkıntım

dostum kullan işte arabanı, sanırım daha yeni de almışsın.
bmw güzel arabadır. kullan biraz. tadını çıkar.

Merhaba bende sol diz altı otapedik özürlüyüm. Araç otamatikmiş tam düşündüğüm bir araba yanlız ben gümrüğe başvurdum sol diz altı olduğundan otamatik araç kullanır vediler yurtdışından getiremedim.
Sen yurt dışından ital ettin sanırım benim yurt dışından getirme hakkım yok ama h sınıfı ehliyetim ve özel donanımlı araç kullanabilir raporum var acaba yasal olarak ben senin arabanı alabilirmiyim...

:) alamazsın, bu arkadaşın arabası daha ithal edişinin üçüncü yılında. belki 7 yıl sonra alabilirsin.
arkadaş için zor bir durum. 10 yılı dolmadan normal birisine satılamıyor. mevzuata göre normalsin. sorun sağ ayağında olsaydı alabilirdin.

Haksızlık bu biz kendimizmi seçtik ayağımızı kaybederken nasıl bir komik mevzuatımız var öle değilmi sağ ayağını kaybeden araç alabiliyor...
Ya sol ayağını kaybeden sağlam sayılıyor...
Umarım biran önce u duruma bir son verilir...

özel tertibat gerekiyorsa vergi muafiyeti var. ama sol ayak engelliler özel tertibata gerek duymadan otomatik vitesli araba kullanabiliyor. bu yüzden normal sayılıyorsun. dert etme, piyasada bir sürü aynı fiyata alabileceğin araba vardır. beğenmezsen her an satabilirsin de. böyle vergi muafiyetli araçların zamanı gelmeden satılması çok zor. mesela bu arabanın ilanını değişik yerlerde yaklaşık bir yıldır görüyorum. bu yüzden, özellikle yurt dışından gelme araba alacak arkadaşların çok iyi düşünmelerini istiyorum. katolik nikahı gibi bişey, eski arabayla 10 yıl beklemek. nerdeyse bir ömür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt