Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Şaşırdım! Torpil olmadan da kamuda iş bulunabiliyormuş...

Konular
6
Reaksiyonlar
0
Değerli Kader ortaklarım, Kırıkkale Üniversitesi'nin açmış olduğu Engelli Personel Alımı Sınavına ben de katıldım.

Açık söylemek gerekirse, torpil olur ümidiyle birçok kişiyle görüştüm. Ancak aldığım tek cevap vardı: "Rektör çok aksi birisi, 'hakeden kazansın' diyor, başka birşey demiyor"

Böyle olunca herhangi bir torpilim olmaksızın sınava girdim ve sınavı birincilikle kazandım.

Bunu yazmamın sebebi, Türkiye'de hala güzel şeyler olabiliyormuş; bunun en somut örneğini kendi hayatımda yaşadım ve Memur oldum.

Bu olayın tüm kurum-kuruluş yetkililerine örnek olmasını diliyor; dürüstlüğünden dolayı da Kırıkkale Üniversitesi Rektörü Sayın A. Murat ÇAKMAK beye sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

NOT:
Arkadaşlar konunun hassasiyetine binaen örnek teşkil edeceği düşüncesiyle sizlerden bir ricam olacak.

Rektör beyin mail adresini aşağıya yazacağım. Sizlerden ricam, Rektör beye duyarlılığına binaen teşekkür mail atarsanız memnun olurum. Bu olay, diğer ilgili olması gereken ilgisizler(!) için örnek teşkil edeceği kanaatindeyim.

Rekter A. Murat ÇAKMAK Bey'in mail adresi: ozelkalem@kku.edu.tr

İçinde herhangi bir katkı maddesi olmayan Selam ve saygılarla...

Aramıza hoşgeldin. Yeni memuriyet hayatınızda başarılar dilerim.

Harika.. Dilerim bundan sonrası çok daha güzel olur...

Teşekkür ediyorum sevgili arkadaşlar, darısı diğer arkadaşlarımızın üzerine...

memurluk hayatında başarılar bende senin duygularına katılıyorum bende ünv memurum

hayırlı olsun bende akdeniz üniversitesine girdim

hayırlı olsun bende akdeniz üniversitesine girdim.sen hangi bölümdesin?

canım kardeşim engelli olmak zaten güzel bi torpil daa

başarılarının devamını diliyorum....

Teşekkürler.

Teşekkür ederim sevgili arkadaşlar.

Kadrom Eğitim Fakültesi'nde, görev yerim ise Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı olarak belirlenmiş.

Başarı dilekleriniz için teşekkür ediyor, tüm kader ortaklarımın daha bir hayat yaşamalarını canı gönülden temenni ediyorum.

:) arada gostermelik seylerde olur yoksa engellilerin ne zor sartlarda
yasadigini hepimiz biliyoruz...

Herşeyden evvel Hayırlı olsun.
Demekki torpilsiz de kamuya giriliyormuş...
Ben bunu 4 yıl önce yaşadım.Sizin de torpil olmadan girmenize sevindim.
Hakeden kişinin hakkının verilmesi güzel bir olaydır.

tebrikler
asla torpile başvurmayın,ne olursa olsun.
ben devlet memuruyum,işyerinde sorunlar oldu kimi zaman engelim ile ilgili.haklıyken haksız duruma düştüğüm oldu.hiçbir zaman durumumu düzeltmek için torpil aramadım,sormadım.hep karşıyımdır.
imkan oldu torpilden yararlanmadım.ne kaybettim?daha rahat yerlerde olabilirdim ama bu kadar gurur duymazdım torpilsizim diye...

Haklısın arkadaşım torpile başvurmamak gerekir. Lakin burada şunuda belirteyim. Torpilli olanlara devlet kurumlarında imtiyazlı davranıldığı da bir gerçektir.

Benim fikrime göre ise işini en güzel şekilde yaparak kimseye kendini ezdirmemeyi prensip haline getirmektir.

Bunu yazmamın sebebi, Türkiye'de hala güzel şeyler olabiliyormuş; bunun en somut örneğini kendi hayatımda yaşadım ve Memur oldum.

iyi ki yazmışsınız bülent evet bu ülkede hala güzel şeyler oluyor ve eminim daha birçok güzel şey olacak...

aramıza hoş geldiniz iş hayatınızda başarılar dilerim

tebrik ederim,Rektör beyede teşekkürler,olması gerekende buydu zaten:)

Kamudaki yeni işiniz hayırlı olsun....
Darısı bizlerin başına....

Üst Alt