Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sandalyemi seviyorum...

hatice

Üye
Konular
6
Reaksiyonlar
0
Bugün yeni tekerlekli sandalyem geldi, eskisine göre bazı ayarlamaların yapılması için her ikisinide götürdüler ve 2 saat sandalyesiz kaldım.
Yüzümü yıkamak için lavoboya gidemedim, kahvaltımı yatakta yaptım... Birzamanlar ona binmek bile istemiyorumdum, şimdi onsuz yapamıyorum.
Ben artık yürüyemediğime üzülmekten çok, sandalyemin varlığına seviniyorum.

Yürüyemediğine üzülmektense sandalyenin var olmasına sevinmekle çok iyi yapıyorsun.

Yapamadığımız şeyler için üzülürsek hayatı kendi kendimize çekilmez hale getirmiş oluruz.

:wink: Bunu yaşayanlar anlayabilir bizleri.Öyle genel bir tarifi yoktur bu duygunun..
:p Yeni sandalyen hayırlı olsun arkadaşım....

Önce yeni sandaliyen hayırlı olsun :D

insan zaman la fikirleri düşüncelere nasıl da değişiyor dimi

zaman sadece birazcık zaman

Ben de sandalyemi seviyorum.
Bir de bel ve dizlerimdeki kireçlerden dolayı yatar gibi kuruluyorum ya; oooooooooh! Tam keyif :)

hayatta hep ellde edemedilerimize üzülürsek hayat çekilmez olur. Ne olursa olsun elimizdekilere sevinmek zorundayız,bu bir tekerlekli sandalye veya bir koltuk değeneği olabilir. :

hayırlı olsun bitanem
umarım çoookkkk daha rahat hissedersin kendini bundan sonra
öpüyorum seniii :)

Yeni sandalyeniz hayırlı, yolunuz engelsiz ulsun.

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.
Sahi Bülent hayatımda senin kadar oturduğu yeri dolduran birini görmedim :) Helal sana.

:))

canım canım canım benim dünyalar tatlısı acılarımın içinde tanıdığım ve aynı odada ve yanyana yataklarda 6 ay boyu acımızı kederimizi ve gözyaşımızı paylaştığım canım ciğerim bitane kardeşim:))hatice..önce sandalye hayırlı olsun sana huzur mutluluk getirsin..hayat okadar güzelki her ne konumda olursan ol yaşadığın herşey seni mutlu etmek zorunda çünki yaşamak nefes almak çok güzel dimi..artık sandalye dediğimiz o araç bizim bacaklarımız ve biz onunla bir bütün olduk bunuda kabullendik zaten guzum:) bu arada sandalyenin yokluğunda hissettiklerinde çok güzel bencee seni sandalyenle birlikte hayata çok daha anlamlı bakmanı sağladı...hayatın boyunca azimli güçlü ve cıvıl cıvıl olmanı ve herzaman böyle mutlu görmek umuyduyla...seni ALLAHA emanet ediyorum..sen tanıdığım kadarıyla harika bir insansın Allah herşeyi senin güzel kalbince versin..GUZUM

Ben hayatım boyunca bacaklarımın kullanmamamın eksikliğini çok az hissetim en lastiğim patladığımda.sandalyeni hayırla kullanmanı nasip etsin allah.ve dilerim lastiğin patlamaz! :) ::

bosverr01' Alıntı:
ne sen nede başkaları o sandalyeye ihtiyaç duysun
Güzel bir dilek. Ama ihtiyaç duyan okadar çok insan varki ve o sandalyeler iyiki var.

Nefret etmek yerine Semek daha iyi bende alışmaya başladım artık ne olursa Olsun yinede yaşamak güzel ... :wink:

Üst Alt