Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Samsung telefon antivirus problemi.

Konular
22
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar samsung a23 marka telefonum1 aydır kendi kendine one security isimli antivirus programını derin uyku moduna alıyor veya tamamen devre dışı bırakıp kapatıyor programı açmama ragmen bunu ısrarla yapıyor neden böyle oluyor bilginiz varmı acaba. Önerebileceğiniz ücretsiz antivirus programı varmı memnun kaldığınız.

Ben masa üstü bilgisayarımda lisanslı olarak Avast kullanıyorum.
Telefonuma da yine avast yükledim ama ücretsiz versiyonunu.
Şu ana kadar çok şükür ikisinden de (ücretlisinden de ücretsiz olanından da) memnunum.
Selametle.

Merhaba arkadaşlar samsung a23 marka telefonum1 aydır kendi kendine one security isimli antivirus programını derin uyku moduna alıyor veya tamamen devre dışı bırakıp kapatıyor programı açmama ragmen bunu ısrarla yapıyor neden böyle oluyor bilginiz varmı acaba. Önerebileceğiniz ücretsiz antivirus programı varmı memnun kaldığınız.
Samsung telefonlara virüs programı kurmana gerek yok. Zaten kendi içinde gömülü virüs programı var ayarlara bakman yeterli. O programı kaldır gitsin.

Üst Alt