Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sakatlık raporu almak istiyorum. İzlemem gereken yol nedir?

oratpedık oldugu ıcın orada mı cekerler fılmı yoksa ısterler mı. benım goz de bozuk bu engele gırıyor mu mıyop olmak.

ya metın ınternetten randevu al dedıler hala alamadım. gece 12 de acılıyor 10 sanıyede hepsı doluyor nasıl olacak ya. sen nasıl aldın saglık kuruluna ılk tıklamada hepsını dolmuş goruyom acılır acılmaz. nasıl alacam ben randevu ya

Haseki sağlık kuruluna giderken randevu almaya gerek yok, dilekçe verdikten sonra onlar sizi bir-iki hafta sonra randevu verip cağırıyorlar.Diğer polikilinikler içinde internetten randevu almaya gerek yok, hastaneye erken git barkodunu al muayene olursun.İnternetten randevu alsan dahi barkod almadan muayene etmezler.

wak wak kardeş sen randevunu al orda ne gerekilyorsa isterler ama elinde film felan varsa sende götür orda çekerler ama bazıları çok ileri tarihe veriyor benden emege istediler hastanede çekiyorlar ama 3 ay soraya gün veriyor özelde çektim 70 lira farkını ödeyip randevu ise internetten aldım tesadüf ilk dememde aldım ben göz içinse doktora ne özrün varsa söyle belki girer ileri dereceyse

Üst Alt