Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık raporunda doktorun takip ve tedavisini red etme hakkım var mı? [Hukuk]

cesurgüç64

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Vergi indirimi için yaptığım başvuruda, fıtık ve KVC için başvurduğum halde bütün kliniklere gitmem gerektiği söylendi. Biri hariç hepsinden teşhis aldım. Ancak psikiyatri "ben inceleme yapmadan bir şey yazmam" dediği için kurula giremiyorum. Ben, psikiyatri kliniğinin; tedavi veya takip vs. adlar altındaki
git gellerini red edebilir miyim? Veya ne yapabilirim?

Bilgisi olanların, alakalarını esirgememesi dileğiyle.

Yahu tam bi işgüzarlık! Okurken gıcık oluyorum... Yalvarsan "benim psikolojim bozuk, ortopedi %39 verdi %1 de psikiyatri bölümü versin, allah aşkına bi muayene edin beni" diye, vallahi de billahi de kimse suratına bakmaz!
O kafadaki doktorlara göre her sağlık kurulu raporu için başvuran kişi psikiyatride aylarını geçirmeli! Bu kadar saçma bi şey olur mu!

Ama işte sonuçta o b.ktan imza şart. O imza olmadan kurula girmek mümkün değil. Bence ya durumu kurul başkanına iletin ya da hastanedeki Hasta Hakları Birimi'ne gidin. Yok mu hastanede aklı başında bi insan evladı!

Yanıtınız için teşekkür ederim. Önümüzdeki hafta tekrar gideceğim. Gösterdiğiniz yollar dahil olmak üzere, aklıma gelen diğer yolları da deneyeceğim. Herhangi bir sonuç alırsam, site yoluyla sizi de bilgilendireceğim. Sağlıklı günler.

Üst Alt