Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık raporu için yönlendirildiğim hastanede uzman olmadığı için rapor alamıyorum!?

burcuyum

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
BENİM 4.5 YAŞINDA KIZIM VAR. 2022'DEN YARARLANMAK İSTİYORUM, FAKAT DEVLET 3 HASTANE ADI VERİYOR. ANKARA HASTANESİ, NUMUNE VE SAMİ ULUS... ANCAK ANKARA HASTANESİNDE ÇOCUK DOKTORU YOK, NUMUNEDE ÇOCUK BÖLÜMÜ YOK, SAMİ ULUSTA İSE NÖROLOJİ BÖLÜMÜ YOK...
DİĞER HASTANE RAPORLARINIDA KABUL ETMİYORLAR. OYSAKİ BİZİ SAMİ ULUS HASTANESİ DIŞKAPI SSK HASTANESİNE GÖNDERDİ İŞLEMLERİ BAŞLATMIŞTIK, AMA KABUL EDİLMİYOR..
BU KONUDA BİLGİNİZ VAR İSE YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRM.. NE YAPMALI NEREYE BAŞ VURMALIYIM? :(

Haydaaa! Bu nasıl bi şey yahu...
Sevk edilen hastanelerde uzman bulunmadığına dair gerekçeyi 2022 başvurunuzu yaptığınız kuruma iletmişsinizdir herhalde. Ne dediler? Şöyle bir dilekçe ile başvurun derim:

• ....'na

... tarihinde 2022 sayılı yasadan yararlanmak için kurumunuza yapmış olduğumuz başvuru üzerine, sağlık raporu almamız için 3 hastaneden birine gitmemiz için yönlendirildik. Ne var ki Ankara Hastanesi'nde de, Numune Hastanesi'nde de, Sami Ulus Hastanesi'nde de sağlık durumumuzu tespit edecek uzman çocuk doktoru bulunmamaktadır. Bu sebeple başvuru için gerekli sağlık raporunu temin edememekteyiz. Ayrıca kurumunuz bu sorunu aşmak için başka hastahanenin raporunu da kabul etmiyor.

Bu durumda çocuk doktoru bulunan ... hastanesine sevkimin yapılmasını veya bu sorunu çözecek bir yolun tarafıma yazılı olarak bildirilmesini; aksi halde Başbakanlık Kamu Görevlileri Etik Kurulu ve Ankara Valiliği İnsan Hakları Kurulu nezdinde kurumunuz hakkında şikayette bulunacağımı arz ederim.

adınız soyadınız
    iletişim bilgileriniz
    varsa eğer o 3 hastanede uzman olmadığını gösterir belge

Üst Alt