Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağlık raporu alma tecrübem

barx

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
baglı bulundugum (mal mürürlügüne) gittim. ve özürlü raporu alacagımı söyledim. hemen bana sordular, hangi hastahaneye gitmek istiyorsun. ben de (taksim ilk yardım hastahanesinin) adını söyledim. (not: bu vedikleri evrakın 3.gün süresi var. geçirirseniz tekrar almanız lazım)
evrakı bu hastahanenin adını yazarak beni buraya sevk ettiler. hastahanye geldikten sonra bana verilmiş olan evrakı (baş hekime onaylattım) daha sonra (saglık kuruluna) bölümüne gelerek evrakı teslim ettim.
bana üzerinde tarih olan bir kagıt verdiler. ve bir hafta sonra gelmemi söylediler. bu süre dolduktan sonra verilen tarihte geldim. bu sefer bana tüm poliklinikleri dolaşmamı söyledikten sonra bana üzerinde (polikliniklerin) isimlerinin yazılı oldugu bir evrak verdiler. verdikleri evrak poliklinik sayısı benim evrakımda (8) di. neyse... geldigim gün içerisinde bu kliniklerin (7) sini dolaşıp imzalttım son kalan (fizik tedavi ) bölümü onuda yaptırdıktan sonra bakalım ne oranda rapor alıcam

başvurmam da gerekli olan evrak

1. rapor almak için malmüdürlügünden belge
2. nüfus cüzdan fotokopisi
3. 5 adet vesikalık fotograf
4. eger bu raporu (2022 den maaş almak istiyorsanız.) hiç bir geliriniz olmaması lazım ben başvurdugumda bana herhangi yerde çalışıp çalışmadıgımı ve gelirim olup olmadıgın sordular.

kısaca benim şuan ki rapor alma tecrübem bu yönde hepinize saygılar.

Üst Alt