Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sağ dizimi bükemiyorum. Otomatik vitesli araba mı almalıyım, özel tertibatlı mı? [Soru]

ahmet11

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
[size=6][/size] Slm ark.. lar benm pek fazla bilgim yok ama yardımcı olursanız çok sevinirim... yurtdısından araba getirtebilmek için özürlülük rapaorunun en az % 40 ' mı olması qerekli? bana gecen yıl %29 verildi sağ dizimi bükemioyurm normal manuel aracı sürebiliyorum ama heyet raparumda H sınıfı ehliyet alabilir denildi bu yıl ehliyet almayı düşünüyorum büyük ihtimalle H sınıfı alacaqım trafiğe otomatik vitesli araba kullanabilir die onaylattıktan sonra plakada engelli kabartması olmak durumunda mı ? yardımcı olursanız çok sevinirim

sağ diz olduğu için otomatik vites araç değil elden tertibatlı arç alır raporu verirler ve yurt dışındanda araba getirirsiniz ayrıca yurt içindende ötv ödemeden sıfır araba alabilirsiniz. ama önce H sınıfı ehliyetinizin olması gerek ve sonrada özel tertibatlı araç kullanabilir ibareli raporun olması gerek. Özürlülük derecesi önemli değil dediğimiz ibareler olsun yeterli. Engelli işareti de plakada oluyor bilginiz olsun.

pffff :( iyi de kullanamam ben özel tertibatlı aracı yaa :(:(

otomatik vitesli araç kullanabilir diye ehliyet alamaz mıyım ??

SLM ARKADAŞLAR,,,,

ben sağ dizimi bükemiyorum, ama manuel ile otomatik araç kullanabilyorum, bu yıl basından sonra ehliyet almayı düşünüyorum... H sınıfı verirler büyük ihtimalle.. özel elden tertibatlı, plakada özürlü kabartmasını falan istemiyorum... otomatik kullanabilir die ehliyet wermezler mi H sınıfı özürlü raporum var 1 yıl önce çıkartmıstım, % 29 oranda H sınıfı kullanabilir ehliyet alabilir die yazıyor... yardımcı olun lütfen... özel tertibatlı alırsın denilince çöktüm :(:(:(

Üst Alt