Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Sabancı Vakfı Filantropi Semineri: Engelsiz Yaşam Teknolojileri | 2 Aralık 2019

hozgul

Üye
Konular
127
Reaksiyonlar
102
Bu yılki Sabancı Vakfı Filantropi Seminerimizin konusu Engelsiz Yaşam Teknolojileri "Eğitim ile Güçlenme. Bu tema çerçevesinde, eğitim ile bağımsız yaşam arasındaki ilişkiyi gündeme taşımak istedik." Eğitim engelli gençlerin bağımsız yaşamında nasıl bir rol oynuyor? Genç engelli bireylerin öz savunuculuk çalışmaları engellilik alanını nasıl dönüştürüyor?" gibi soruları ilham verici konuşmacılarla tartışacağımız seminerimizde aynı zamanda, kapsayıcı performanslar ile Türkiye'den ve yurt dışından deneyimleyebileceğimiz teknolojik ürünler ve modeller bizlerle olacak.

Sabancı Vakfı olarak, 45 yıldır toplumsal gelişmeye katkıda bulunmak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalarımıza yön verirken, her zaman sivil toplum ve filantropiye dair yenilikleri izlemeyi ve deneyimleri paylaşmayı ilke edindik. Bu amaçla, 2007 yılından bu yana her yıl Sabancı Vakfı Filantropi Semineri'ni düzenliyor ve stratejik hayırseverlikteki yeni yaklaşımları ve toplumsal gelişme alanındaki çalışmaları tartışmak üzere, Türkiye ve dünyadan katılımcıları bir araya getiriyoruz.

Sabancı Vakfı

Daha fazla bilgi için Engelsiz Yaşam Teknolojileri - Sabancı Vakfı Filantropi Semineri

Fırsatı olanlar için güzel bir etkinlik

Üst Alt