Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

S.G.M.S Sağlık Gereçleri Makine Sanayii'nden kamuoyuna duyuru

s.g.m.s

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Engelliler.Biz üyeleri, ziyaretçileri ve kamuoyuna,

Geçen yıl bu zamanlarda S.G.M.S firması ve engelliler.biz üyelerinden 3 arkadaşımız ve genel yayın yönetmeni sayın Bülent KÜÇÜKASLAN arasında yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan tatsız bir sürtüşme yaşanmış ve olay yargıya intikal etmii ve şirketimiz bu konuda hukusal süreç başlatmıştır.

Şirketimiz bu yaşanan olayların maksadını aşan bir noktaya gelmesinden kurumsal olarak son derece üzgün ve rahatsızdır.
Karşılıklı olarak haksızlık içerdiğini düşündüğümüz bu konuyu geride bırakmak ve ileriye bakmak istiyoruz…

Bu doğrultuda şirketimiz engelliler.biz sitesi ve tüm kamuoyundan bu doğrultuda özür diliyor ve anlayışlarını bekliyoruz.

Bizim işimiz Engellilerin işini kolaylaştırmak ve onlara her zaman yardımcı olmaya çalışmaktır. Bunun aksi bir durum hiçbir zaman söz konusu olmamıştır ve olmayacaktır.

Tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur…

S.G.M.S LTD SAĞLIK GEREÇLERİ MAKİNE SANAYİ VE TİC. LTD.ŞTİ

S.G.M.S Halkla İlişkiler Müdürü Önder arkadaşımız bugün aradı ve konuştuk...
Kendisine de söylediğim gibi: Adı geçen firmayı da ürünlerini de tanımıyorum. Dolayısıyla haklarında ne bir önyargım var ne de tecrübem. Kendilerine 1 yıl önce yaşanan tatsız ve anlamsız konuyla ilgili olarak şu sebeplerden kızgındım:
1- Öyle ya da böyle firmayla yaşadıkları olaydan huzursuz olduğunu söyleyen 3 arkadaşımız olmuştur. Evet, bu arkadaşlarımızın maksadını aşan şekilde ifadeleri olmuştur, ama ben o ifadeleri kısa sürede yayından kaldırmıştım.
2- Bu arkadaşlarımızın hakaret içerdiği öne sürülen ifadeleri için firma benimle iletişime geçip ifadeleri kaldırmamı isteyeceği yerde, doğrudan hukuki süreç başlatmıştır.
3- Ben dahil tekerlekli sandalye kullanan 4 kişinin kapısına polis gelmesi ve savcılığa ifade vermek durumunda bırakılmak çok can sıkıcı olmuştur.

Sonuç olarak bugün geldiğimiz noktada gereksiz yere büyüyen bu tartışmanın kimseye yarar getirmediği açıktır. Bu ortadayken, firmanın kurumsal olarak özür dilemesi ve (haklı ya da haksız fark etmez) başlattığı hukuki süreci sonlandıracağını beyan etmesi benim açımdan konunun kapanması için yeterlidir.

Her firma gibi S.G.M.S firması da sadece ürünleri ve sunduğu hizmetlerle anılmalıdır. Ve her firma gibi S.G.M.S de unutmamalıdır ki: Müşteri her zaman haklıdır.

Böylesi olayların bir daha yaşanmaması dileğiyle...

Bülent Küçükaslan
Engelliler.Biz Platformu
Genel Yayın Yönetmeni

Yaşadığım olumsuzlukları ifade ederken maksadını aşan ifadeler kullanmış olabilirim. Bu konuda üzgünüm. Ama bu konuda istenilen düzeltmeyi yaptığım halde hukuki süreç başlatılması ve polisle muhatap bırakılmak çok ağır ve haksız bir tavır olmuştur.
S.G.M.S firması bu hatasını görüp düzeltiyse, benim açımdan da bir sorun kalmamıştır.
Dilerim bundan sonra firma-müşteri ilişkilerinde böylesi yollara başvurulmaz ve sorunlar kolayca çözülür...

Bu konunun tatlıya bağlanmasına çok sevindim,S.G.M.S. firmasına başarılar diliyorum,saygılarımı sunuyorum... :)

Üst Alt