Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Reflekseloji fayda sağlar mı?

korayy

Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
1
arkadaşlar, çok övdüler alternatif tıp dediler bu tedaviyle felçlileri ayağa kaldırıyor,yürütüyorlar dediler, bende kabul ettim bir seans bir uzman geldi, diğer seansı beklemeden para tuzağı olacağını düşünerek bıraktım. uygulayan yaptıran var mı? ya da bu konu hakkında kapsamlı bilgisi olanlar paylaşırlarsa sevinirim.

Hadi geçmiş olsun! Ucuz atlatmışsın. Bence oraya kaptırmaktan son anda kurtardığın paranı al ve kendine güzel bi ziyafet hatta tatil ısmarla. :)

FELÇ, BUGÜN KOŞULLARINDA TEDAVİSİ İMKANSIZ BİR SAKATLIKTIR. DÜNYANIN DÖRT BİR TARAFINDAN İNSALAR MİLYARLARCA DOLAR BÜTÇELERLE FELCİN TEDAVİSİ İÇİN BİLİMSEL ÇALIŞMALAR YAPARKEN, (özür dilerim ama) BU OSURUKTAN İNSANLARIN OSURUKTAN DOLANDIRICILIKLARINA KANMAMAK GEREK. LÜTFEN BU TÜR MUCİZELERE İNANMAYIN.
7 SENEDİR O KADAR ÇOK YALANDAN "MUCİZE" DUYDUM Kİ...

eyvallah abi bende öyle düşünmüştüm. ilk seferide zorla oldu kıramadım bizimkileri. tedaviyi reddediyosun filan dediler tamam peki dedim :) sonra bu olayı bi fizyoterapiste anlattım o da aslında refleksojiye inanırım ama sana ne kadar faydalı tartışılır dedi. bide buraya taşıyım konuyu dedim. neyse şu an öyle birşeyle alakam yok. arada bi egzersiz yapmaya havuza filan gidiyorum o da çöküp kalmayım diye biraz ona para veriyorum. :)

Koray bende Bülent abinin söylediklerine katılıyorum.
Arkadaşım fizyoterapist ve bu konuda çalışmaları vardı refleksoji ye ile ilgili Hacetepe Üniversitesinin 1 haftalık seminerinede katılmıştı.Bana 3-5 seans uyguladı ama etkili oldu diyemem. Arkadaşım olduğu için de param gitmedi fakat butür şeyleri para için yapmak isteyen çok insan olduğuna eminim.Bizlerin daha dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum.Mesela Akapunktur için bizim Balıkesir'de bir doktor vardı "Faruk Şahin"hatta tv yede çıkmıştır.Oda benim Mr bakıp bu uygulamayı deneyelim demiştir.Fakat bende hiçbir etkisi olmamıştı.Zaten bunlara ilk zamanlar inanıyor insan belli bir süre geçtikten sonra sende otamatik olarak kendini butür olaylardan soyutluyosun çünkü mantıklı düşünmeye başlıyosun.

Üst Alt