Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Raporumu işyerime verdim, onlar vergi indirimini hallettiler..?

kırılgan25

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar,ekim ayında bir büyükşehir belediyasine bağlı bir işletmede ssklı olarak işe başladım,%92 raporumla birlikte işyerinin muhasebe servisine gittim,bir adet rapor faotokopisi alarak vergi indirimi işini hallettiklerini söylediler...beş aydır vergi indirimim hesabıma yatıyor zaten ben başka hiçbir yere gitmedim...artık herşeyi oline yapıyormuş muhasebeciler...bilginize

Kırılgan25,
Belediyenin size uyguladığı vergi indirim hakkı usulsüzdür.Sizin bizzat maliyeye vergi indirimi için müracaat etmeniz gerekli.İleride emekli olur iken sorun yaşarsınız birde zaten vergi indirimi müracaatını kurul sürekli tırpanlıyor bence hemen bu hakkı alın ve elinizin altında dursun.
Bakın şu linkte süreç nasıl yapılıyor yazıyor inceleyin derim.
http://www.engelliler.biz/forum/sak...si-almak-icin-dilekce-ornegi-ve-evraklar.html

İlker'in söylediğini dikkate alın mutlaka ve defterdarlığa gidip "sakatlık indiriminden yararlanıyor muyum" diye sorun...

Üst Alt