Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Raporumda ÖTV indirimli araç alımı ibaresi işaretlenmemiş. İtiraz edebilir miyim?

tunah

Yeni Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Merhaba herkese saygi ve sevgiler, gecen sene almis oldugum % 45 oranindaki raporumu maliyeye verdim ve indirimimi aldim ve erken emekliligimi onaylattim.ancak arac almayi dusunmedigimden pek dikkat etmedigim bi bolumu rapordan atladim bu aylar icerisinde arac almayi dusunuyordum ancak raporumda arac bolumu degerlendirilmemis bu konu hakkinda sanirim il saglik mud. İtirazimi yapacagim bu konu ile alakali olarak itiraz yapanlar varsa bilgi almak isterim itirazim ne kadar surede sonuclaniyor ve oran ile ilgili bir azalma olabilirmi . Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler

Yeniden rapor çıkar araç alacağım diye hiç biyere itiraz etmeye gerek yok.

Daha once almis oldugum rapor ne olacak peki

arkadaşında söylediği gibi yeni rapora başvur sıkıntı olmaz eski raporun verği indirimi içinde bu başrucagın rapor araba için olacak ikiside farklı şeyler..

Araç için değerlendirme daha farklıdır,yeni rapor almanız gerekecektir.

Sağlık Raporuna itiraz hakkında

Merhaba Arkadaşlar Saygılar ;

2010 yılında almış olduğum raporda araç alımı ile ilgili bir ibare olmadığından dolayı indirim alamıyorum,raporu almış olduğum hastahane il sağlık müdürlüğüne dilekçe ile itiraz etmemi ve yeniden hergangi bir hastahaneye sevkimi istememi söyledi.İstanbulda yaşıyorum il sağlık müdürlüğünün telefonu çalışmıyor veya cevap vermiyor orta kalmış gibi oldum bu raporu hangi adresteki il sağlık müdürlüğüne giderek itiraz ediyoruz ve bu itiraz süreci nasıl işliyor bilen varmı ,bu arada fatih sultan mehmet hastahanesi 1 yıl sonraya muayene sırası veriyor rapor için onunda ek bilgisini veriyim :)

Üst Alt