Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Radyoculuk ve Dj lik bir tutkudur

Hayırlı olsun ugur ve jone.. Başarılar...

HAYIRLI OLSUN UĞUR BEY VE JONEE.

BAŞARILARININ DEVAMII DİLERİM ORAYADA GELİCEM.
BEN MELİKE:D

Çok teşekkürler çok saolun

hepinizi bekliyoruz

desteğinizi mahrum etmeyin bizden

sevgiler

HayırLı OLsun UGUR... BasarıLar.... :wink:

hayırlı olsun... :mrgreen:

Çok teşekkürler arkadaşlar

İyi dilekleriniz şu anda Cuma saatlerinde çaldığım ilahilere karıştı ve zihnimde çoook tatlı bir tat ve zevk bıraktı.

İyi dilekleriniz sizlere birer yardım olarak ve gayret olarak geri dönsün.

Sizlerde yaşamınızdaki iyi hedefleri tutku edinir ve kazanırsınız İNŞ .
Sevgiyle ve muhabbetle kalın

bende bundan iki yıl önce güzellik uzmanı olarak yaşadığım şehrin yerel televizyonunda her hafta program hazırlamıştım çok zevkli oluyordu :wink:

Hele bir de DJ programları kullanmaya başladığınızda ses dosyalarını ve müzikleri istediğiniz gibi kesip biçmeye birleştirmeye başladığınızda hatta şiirlerinize müzik fonlaarı yapmaya başladığınızda ve o şiirleri kendi radyonuzda dinletmeye başladığınızda bir başka oluyor inanın.

Acayip bir zevk bu.

Reklam hazırlıyorum ve radyoda çalıyorum.Şiirlerimi fonluyorum.Eğer isterseniz kendi şirlerinizi kaydedin okuyun ses kaydediciye ben fonluyayım size özel olsun.

Radyo adresim

http://www.seckinyapimarket.com/maviay/

DJ OLDUM

Sitemizde tanıştığım 10ur kardeşimin yeni yaptığı www.gencradio.org adresinde djlik yapmaya başladım benim için bir ilk tüm arkadaşlarımı beklerim.....

Yüreğinizden sevgi eksik olmasın.

İşin aslı benimde aklımdan geçmedi değil ama :roll:

San hayırlı olsun dileklerimi iletmekle yetiniyorum başarılar... :wink:

Arkadaşım bu tutku bende de var.. Ama son günlerde üzerine çalıştığım romanıma o derece konstante oldum ki DJ lik tutkum yarıda kaldı. Hep bir DJ olmayı hayal etmişimdir. Bir zamanlar çok özel programlar yapıyordum ÖZGÜR DUYGULAR ın ŞAİRİ olarak tanır beni dinleyicilerim. BU nick tesadüf değildir yaani

Üst Alt