Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Radyoculuk bir tutkudur

EsRaNaS

Üye
Konular
15
Reaksiyonlar
0
HAYIRLI OLSUN ARKADAŞIM SİZE BAŞARILAR BENDE DJ LİK YAPIYORUM AMA ARA VERDİM BUGÜNLERDE :)

Dostlar dj yapabilecek arkadaşlar bana profilimdeki smn den ulaşsınlar.

türkü radyosu için...

HAYIRLI OLSUN ARKADAŞIM SİZE BAŞARILAR BENDE DJ LİK YAPIYORUM AMA ARA VERDİM BUGÜNLERDE :)
DJ kralicesi
gifaydin_fantasyglitters27.gif

Bendemi dj olasam ne yapsam ..çok rövaşta bu aralar:rolleyes:

Radyoculuk bir tutkudur evet yaşamayanlar anlamazlar..:)

90'lı yıllarda özel radyoların popiler olduğu o yillarda yani yaşadım ben bu duyguyu amaa malesef dinleyici olarak..:)

Gelen dj'lik tekliflerini anamın yüzünden değerlendiremedim hala içimde bir ukdedir..:)

Tansu çillerin başbakan olduğu yıllarda vaadlerinin arasındaydı kapatılan özel radyoların açılacağı..:) sırf bu yüzden çok dua etmiştim ben başbakan olsun diye..:) kafa işte..:mad:

Ve açıldıda sonrasında radyolarımız..:) Hele hele özel radyoların bir bir kapatıltığı günlerde severek dinlediğimiz arkadaşlarımızın veda konuşmalarında az buz ağlamadım..:(

Ama şimdi bir çok şeyde olduğu gibi özel radyolarında tadı yok..Eskiden çok başkaydı gerçekten..:)

Üst Alt