Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

PTT Kart ile maaş çekenler dikkat: Kartlarınızı yenilemelisiniz!

uysal027

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Merhaba Bugun Kartım kırık oldugu için yenilemek istedim.

Ögrendimki zaten 3 Aylık maaşını kart ile alanların Kartları İptal olmuş.

Artık Yeni Kart veriyorlarmış. Ve Yeni kartımı Hemen aldım.

En yakın PTT şubesıne giderek. Nufus Cuzdanı ve Eski PTT Kartınızı vererek 5 Dakikada Yeni Kartınızı Kullanıma Hazır olarak Alabilirsiniz.

iyi forumlar.

niye eski kartın suyumu çıkmış yapmadıkları değişiklik bi bu kaldıydı bunuda yaptılar yarın maaşlarıda kesecekler ozaman devlet elın afganlısına mardınlısıne gümüşhanelisine suruyelisine yardım etsin önce kendi fakirinizden utanın türkiyeeeeeeee

bu yeni kartta kredili mevduat hesabı tanıyorlarmı? yani avans çekebiliyormusun?

kardeşim bu haber atmasyondan ibaret mirhat öyle bir şey yok ptt müşteri hizmetlerini aradım? 3 yıldır kulandığım ptt kartım var dedim ptt kartlar iptal olmuş dedim doğrumudur 2021 yılına karadar kulanabilirsin dedi çağrı merkezindeeki görevli

kart denızbankın kartla denızbanktan cekınce bıle komısyon alıyor once bu sacmalıgı halletsınler kart tum atmlerde komısyonsuz cekılsın bu bankaların zerre kadar ınsafı yok.
oncekı karta-5tl bakıye yazmışlardı hemen parayla yanı, degışmış ıse alsana -5lıra daha soygun bıtmez bu memlekette.

aynen azad kardeş gittim bugün ptt ye yok öle bişey dedi

Para İstemiyorlar. Hesabınızda 1 tl de olsada verıyorlar

Azat21 KArdesın sen aradın oyle demişler ancak ben direk giderek Bizzat gorustum Hatta Yeni Kartımıda Aldım Bilemiyorum İL farkındanmı
Konusmalarımız Bu şekilde.

İçeriiye Girdim Kırık Kartımı Degişmek istiyorım Dedigimde Kartı Aldı Bakti

Hesab Numarası İ.hesab No Dedi İ Hesablı Kartlar Zaten Kaldırıldı Size Yeni Hesab Kartı vericez dedi İyi ozaman ver dedim Verdi.
Dedım Bu kartla Online işlem yapabılırmıyız? Cevap Sadece Maaş Cekebılırsınız Dedii.
Ancak Kart uzerinde Alış veriş yapılabilecegi vs Credi Kartı Gibi bişey olmus
Ayrıca Yeni Kartimda Heseb No: Yazmıyor KAldırılmış.

Üst Alt