Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Psikiyatri tedavisinde src ve psikoteknik belgesi sorun olur mu?

caner39

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
2
Çok soru soruyorum kusura bakmayın src ve psikoteknik belgesi alıcam ama psikiyatri tedavisi alıyorum ilaç falan organik olmayan psikoj bozukluğu yazmış reçeteye sorun olurmu .

Mesajda da yazdığım gibi. Psikoz ömür boyu veya çok uzun bir süre ilaç kullanımı gerektiren bir rahatsızlık. Psikoz hastasına ticari ehliyet vermiyorlar. Dolayısıyla psikoteknikte vermiyorlar. Ha sen rahatsızlıgini saklarsin bir sekilde alırsın fakat sonra Allah korusun bir ölümlü kazaya karissan herşeyi senin üzerine yıkarlar. Çünkü en basitinden kisisel sağlık beyan formu dolduruyorsun. Sırf ehliyet ve gerekli belgeler için Benim bir rahatsızligim yok diye beyan verirsen bunun ortaya çıkması durumunda çok basın ağrır. Bence sen tedavini ol. Başka bir iş bul.

Bu söylediklerimi bende yaşadım, ticari taşıtim vardı mecburen satmak zorunda kaldım. Özetle Bu iş çok ciddiye alınacak bir iş.

Üst Alt