Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Prof. Dr. Serdar Akalın'a skolyoz ameliyatı olan var mı? [Soru]

CANSUKAYA

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Prof.dr.serdar akalına skolyoz amelıyatı olan var mı?

slm arkadaslar ben cansu kaya nın annesıyım . cansu skolyoz amelıyatı oldu ve cok basarılı gectı 3 .gunde yurumeye bıle basladı.doktorumuza cok tesekkürler edıyorum allah razı olsun ondan.ssk dıskapı ortopedı bolumu doc.dr.serdar akalın amelıyatımızı yapan doktor. ameliyat olmaya karar verenlere tavsıye ederım. allah hepınızın sıfaya kavusmanıza yardımcı olur. tek guvencenız once allah sonra doktorunuz. :)

Gözünüz aydın. Çok çok sevindim.
Ve bu güzel haberi bizlerle paylaştığınız için teşekkrüler.

ben de skolyoz hastasıyım.yıllar önce (1983) hacattepede olmak istedim ama olamadım.kardeşimize geçmiş olsun diyorum.ve ona bundan sonraki yaşantısında mutluluklar dilerim.

cansu cok gecmıs olsun canım..bende amelıyat olmak üzere olan bı skolyozum...dua et de bende iilesıyım senın gıbı canım....bende edokuz eylül de olcam kısmetse...

Allah herkse acıl sıfalar wersın arkadaslar...
ii gunler :wink:

cok tesekkur ederim. hıc korkulacak gibi degilmiş arkadaşlar ama erken teshış cok önemli .kızım sımdı rahat rahat yuruyo kendı basına yatıp kalkabılıyo dıkıslerınıde estetık yaptılar sırtı iplik kalınlıgında dıkıslerı sadece belınde 6 adet. dun bı arkadasın amelıyat ızlerını gordum kanca atmıslar ve sok oldum doktorunuza rıca edersenız estetık yapıyolar. skolyoz amelıyatı olacak arkadaslara beklemeyın bır an once amelıyat olun dıyorum zaman cok onemlı allah hepınızın yardımcısı olsun. kızım ameliyatın 3 günü yürümeye başladı. omırılıgı %99 duzeldı. kanı dusunce 3 gun 2 unıte kan aldı baska bı problemı olmadı. sımdı cok ıyı kendı yatıp kalkabılıyo artık her gun daha ıyı oluyor. hepınıze gecmıs olasun dıyorum :D

Geçmiş olsun.
çook sevindim.Allah hep yüzünüzü güldürsün...

hepinize çok teşekkür ederim ben cansu ameliyat oldum 1 hafta oldu şimdi ama her şeyimi kendim yapabiliyorum allah razı olsun serdar bey benimle çok iyi ilgilendi skolyoz alnında çok başarılı bir doktor tavsiye edrim ameliyat olacaklara annemler kendine dikkat et yavaş hareket et diyo ben şimdi dans bile yapabiliyorum bilgisayara kendim bakıyorum herşeyimi kendim yapıyorum çok mutluyum ameliyat olanlara geçmiş olsun olacaklarada korkmamalarını söylüyorum korkulcak bişi yok

slm cansu

CANSUKAYA

geçmiş olsun .iyi olduğuna sevindim.tabi sende yaş çok küçük olduğu için iyileşmen çok rahat olur .sende kendine çok dikkat et ki bir daha skolyozla ilgili bir rahatsızlığın olmasın olur mu?aman haaaa...
sana sağlıklı günler,sağlıklı bir ömür diliyorum....darısı diğer skolyozların başına

allahdan tüm skolyoz hastalarına acıl sifalar vermesini diliyoru ve simsim sana çok teşekkür ederim sen ameliyat olmuşmuydun ben onu öğrenmek istiyorum

slm

tekrar geçmiş olsun cansu.evet bende ameliyat oldum.altı ay önce ama ben hala tam olarak iyileşemedim.yaş ve derece farkı tabi.sanırım annenle yaşıtımdır.ben 29 yaşındayımda:))
ben bugün biraz geziyim dedim ama şu anda ağrıdan yataktan kalkamıyorum.ölücem yaaa:)) keşke bende senin yaşındayken olsaymışım da çabucak iyileşseymişim ama ne bileyim o zaman korktum sanırım.
sende dikkat et olur mu bak soğuk havalarda ağrım oluyo bide hareketlerine dikkate et.ağır bişey taşıma.ters hareketler yapma.valla ben skolyozdan dolayı çok hassas biri olduğum için bana ailemde prensesimiz diyolar sana da tavsiye ederim .prenses edasıyla gez amaaaan haaaa.....

Benim hiç ağrım olmuyo diye bilirim ama biraz kaburga bölgemde oluyo oda cok acı vermiyo hatta bugün doktora gittik biraz yamuk gibi duruyodum onu farkettik ameliyattan sonra doktor bi baktı bişi yok dedi ama kendini dimdik tutucaksın dedi röntgen çektirdik baktı normal dedi sorunum yok allaha şükürler olsun bişeyim yok dikişlerimede iyi çok güzel diyolar allah herkezin ameliyatının başarılı geçmesini sağlasın

Geçmiş olsun cansukaya bir skolyoz hastası olarak çok sevindim senin adına.

selam cansu

dik duramıyosan eğer korse neden vermediler sana.istersen bir sor doktoruna ben takıyorum ve hiç rahatsız etmiyo.
amerikada da kullanılıyo ben ii bir araştırma yaptım ve orda da aynı korsenin kullanıldığını gördüm.istersen sende bir araştır .en azından bi süre dik durmanı sağlar ve sonra da zaten korsesiz dik durmaya alışırsın.
bi araştır olur mu canım.sakın korkma senin yaşın çok genç hemencecik iyileşiceksin.benimde az kaldı doktorum hazirana kadar normale döner dedi ve gerçekten de yavaş yavaş normal halime dönmeye başlıyorum.ağrımın olma sebebi de benim eğriliğim çoktu ve yaşımda tabi:))
ama çok şükür iyiyim inşallah hazirandaki kontrolümde iyi geçerse benden mutlusu olamaz:))

skolyoz

Selam arkadaslar dr serdar akalın a skolyoz ameliyati olan kimse varmi var ise görüş bildirirseniz mutlu olurum herkese tesekkurler.

Üst Alt