Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Polis memuruyum. Gih’e geçmek..?

Kompela

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar 7 yıllık polis memuruyum. Gihe geçmeyi düşünüyordum psikolojik nedenlerden ama forumda gördüğüm kadarıyla gih olduğu için malulen emekliliğe sevkedilenler var.

Çevremde bir kaç gih olmuş abiye sorduğumda ise öyle bişeyin kolay kolay olmayacağını, kimsenin hayatıyla böyle kolay oynanmayacağını, mutlaka makul sebepleri olduğunu falan söylüyolar. Gih iken emekliliğe sevkedilenler acaba bir amirle sıkıntı mı yaşadınız da emekliliğe sevk edildiniz? Bu kadar kolay mı yoksa?

İyi düşün kolay veya zor mesleki yaşantın bir amirim iki dudağı arasında mı değil mi bu konuda bilgi edin bundan iyice emin ol ona göre karar ver çünkü eğer öyle bir şey varsa insanlar bunu çok iyi kullanır iyi geçinmek var biriyle birde iyi geçinmek zorunda olmak var arada çok fark var .

Hala aktif gih olarak çalışanlar var ama bu forumda okudum emekliye sevk edilenleri. Sfk hemen kabul ediyor mu? Ben iyi bir polisim, genelde kimseyle sorun yaşamadan işime gider gelirim. Kötü amirlerle de çalıştım sorun yaşamadım. Gih olsam da yaşayacağımı sanmıyorum ama böyle bir tehlike varsa iki kere düşünmek lazım zira 2 bin tl maaş hint fakirleri gibi yaşarız ancak.

polislikten gihe geçmek şu an maddi olarak mantıklı değil..

2 bin tl çok büyük bir fark değil. Sağlıktan da daha önemli değil.

Üst Alt