Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Polis memuruyum. Beni GİH yaparlar mı?

sokrates

Devrem gih olduktan sonra istediğin zaman emekli olmayı tercih edebiliyor musun malulen değil

Benim bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim polisin kronik idiyopatik ürtiker den malulen veya gih memuru olabilirimyim

Mişki
Emniyet sağlık şartları yönetmeliğini inceleyin, rahatsızlığınız hangi dilime giriyorsa ona göre işlem yapılır, engelli raporuna göre işlem yapılmaz,

Arkadaşlar iyi günler 15 yıllık Polisim. Marelgia Parestetika denen bir sinir hastalığına (Omurilikten bacağa uzanan bir sinir sıkışması ) yakalandım. 8 ay geçmesine rağmen iyileşmedim. Bacaklarımda uyuşma yanma ağrılar var. İlaçlar da fayda etmiyor. Nöropatik ilaç kullanıyorum.
Komiserimin izniyle kemer takmıyorum ama başka büyük bir yere atanırsam herhalde izin vermezler.
Gih memurluğa geçmem için ne yapmam gerekiyor?
Gih Memurluğun maaşı ne kadar çok mu az. Aslında maaş o kadar da umurumda değil çünkü bu bacaklar ile çalışacak durumda değilim.
Gih memuru tam olarak ne iş yapıyor? Yine Emniyet de mi memur oluyor?
Cevap verirseniz sevinirim.

Mustafa/1981 öncelikle idari bürona/personel bürona giderek etsşy göre dilim belirtir rapor almak için hastaneye sevk yazısı dilekçe vereceksiniz, sizi hastaneye sevk edecekler ve hastane a veya b dilimi verirse Polis olarak devam edersiniz, C dilimi verirlerse gene polis olur ek görev ve aktif görevlerdeb muaf olursunuz, D dilimi verirlerse Gih memuru olursunuz, Gih memuru olarak yine emniyette çalışırsınız maaş olarak öğrenim durumu, derece, eş durumu, çocuk vs. Olarak değişir. Tahmini 25 26 civarları olur

Cevap için teşekkürler. """etsşy göre dilim belirtir rapor almak için"""
etssy ne oluyor tam anlamadım ama ??

Mustafa/1981 etsşy ( Emniyet Teşkilatı Sağlık şartları Yönetmelği ) kısaltmasıdır. İdari büronuz sizi yönlendirir

Polis iken gih memuru olan herhalde bilgisayar işletmeni vs oluyormuş?
Ama büyük ilçelerde çalıştırırlar herhalde? Bulunduğum ilçe epey küçük. Gih memuru yok.
Ki bakalım D dilime verecek miler ? Belki de C dilimi olurum.
C dilimi olursan yine Polis olursun ama ek görev yazılmaz dediniz.
C diliminde tayin oluyor herhalde Başka bir ile veya Şarka?
Site de C veya D dilimine geçen Polis Memurları varsa onlardan daha net bilgiler alabilirdim aslında.

Üst Alt