Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Parmaklarını kullanamayanlar için oyun konsollarını kontrol etmek mümkün mü?

Şuan google home+broadlink ile sesli kumanda ediyorum ve hiç kullanışlı değil. Hem ingilizce hem de tvnin sesi birazcık açık olsa komutları algılamıyor. Onu da geçtim tvyi açma kapama ses ve kanal değiştirme dışında komut yok. Biz bütün kumandaya hükmetmeyi amaçlıyoruz

Quadstick cihazı hakkında ...?

arkadaşlar

Quadstick cihazı

bu cihazı kullanan yada daha önceden kullanmış olan varmı ?

Selam dostum kusura bakma uzun zamandır Forum'a girmemiştim bu yazının yeni gördüm. yaklaşık 2 yıldır bu cihazı kullanıyorum ve çok memnunum Eğer Yardımcı olmamı istediğin bir konu varsa bana ulaşabilirsin. bu cihaz ile oyun oynarken çektiğim videolar var YouTube kanalıma bakabilirsin aşağıya link bırakıyorum.

https://www.youtube.com/channel/UCDQWwh--x90ukL-g9Uvyi_A

Eski bir konu ama bilmeyen varsa youtube Gürkan adında ALS hastası bir arkadaşımız var. sadece göz temasi ile oyun oynuyor. ilk gördüğümde çok şaşırmıştım ama böle bir sistemin olmasına sevindim Nasıl yaptığını nasıl yapıldığını anlatan video çekmiş aşağı birakıyorum bakmak isteyenler için.
iyi günler dilerim

ttps://www.youtube.com/watch?time_continue=61&v=pzSXyiWN_uw

Üst Alt