Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özürlü park yerindeki özürlü plakalı araca ceza kesildi! [Hukuk]

nihal63

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
özürlü park yerindeki aracım hem çekildi hem de 61/b cezası göderildi. aracımın plakasında da amblem var. ne yapmalıyım? zaten çekici parasını ödedim ve lanet ettim. şimdi bir de ceza makbuzu geldi.

Araç süre aşımındanmı ceza yedi sebep ne uzun süremi park halinde kaldı

bayındırlık bakanı eskişehire geldiği için o civardaki araçlar çekilmiş. park ettiğim özürlü parkyeri süreli değil. ben çekici parasını ödediğimde bu açıklama yapıldı ve ayrıca ceza gelmeyeceği söylendi. olay 02.03.2007 de oldu. ceza da 31.12.2007 de geldi.

Bence hemen Valiliğe bir dilekçe yaz ve cezanın iptalini ve ödemiş olduğun çekici parasının da geri ödenmesini talep et.
Kesinlikle ama kesinlikle haksız bir uygulama!

teşekkür ederim. hemen deneyeceğim. umarım olumlu sonuç alırım.

sayın nihal hanım banada öyle bir ceza protez yaptırırken gelmişti ben nöbetçi trafik mahkemesinde iptal ettirdim sende ettirebilirsin sanırım

Evet Valilik kısa sürede sorunu çözmezse mahkeme yoluyla da iptal ettirebilirsin...

Üst Alt