Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özel yetenekler.

adnancakir

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
Ben Korg pa 80 org ile düğün,nişan, kına ve özel eğlence günlerinde org çalıp şarkı söylüyorum. Yani piyanistlik yapıyorum. Önceleri hobi olarak başlamıştım ama şimdi düğünlere gidiyorum. En önemli uğraşlarımdan biride ev aletlerini (elektrikli-elektriksiz) tamir etme hobim. İnsan uğraşınca vaktin nasıl geçtiğini anlıyamıyor. Hele hele hafta sonları komşularım bile bilgisayarlarını, televizyonlarını, cep telefonlarını ve küçük çapta ev aletlerini evime getirip tamir ettiriyorlar. İnanın bu işten hayırduadan başka hiçbirşey istemiyorum. Para teklif ediyorlar kesinlikle kabul etmiyorum. Biz engelli insanlarında neler yapabildiğini görsünler, asıl engelin beyinde olduğunu anlasınlar istiyorum.

Merhaba arkadaşım printerdende anlarmısınız
Bende 1460 printer var. Ancak bilgisayara format attım. Işıgı sürekli yanıp sönüyor. yazmıyor

Benim de hayatta en sevdiğim beni tek rahatlatan uğraşım piyano... :) clasic müzik çalıyorum, ud çalıyorum, yağlı boya resim yapıyorum ve ahşap boyarkende photoshop yaparkende acaip huzur buluyorum tavsiye ederim terapi gibi birşey oluyor insana, kafanı dağıtıyor ;)

Kesinlikle kara kalemle çizim yapmak benim için bir meditasyon.bende dalıp gidiyorum saatlerce.Bu da sanırım bir özel yetenek sayılabilir.Ama benim için en özel olan sanırım telekinetik yeteneğim.Çok aşırı şeyler yapamasamda kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Şimdilik sadece dengede durmıycak objeleri dengeleyebiliyorum.Garip değil mi?

Üst Alt