Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özel sektörde emekli olur yazısı verdikten sonra emekli olmaktan vazgeçmek mümkün mü?

clark50

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Merhabalar,

SGK dan emekli olur yazısı aldım.Özel sektörde çalıştığım firmanın insan kaynaklarına verdim. emekli olmam nedeniyle işten istifa dilekçesi ve iş yerinden çıkışımın yapılıp tekrar işe girişimin yapılması için dilekçe verdim.

Firma sanırım emekli olup çalışmama izin vermeyecek .Emekli maaşı çok düşük.Emekli olduktan sonra iş bulmak zor.

bende işimi kaybetmek istemiyorum. Emekli dilekçelerimi geri çekmek mümkün mü ? ben emekli olmaktan vazgeçtim diye dilekçe versem kabul ederler mi ?

"aranılan" ve işinde iyi bir çalışan iseniz geri alabilirler,zaten sizi gözden çıkarmışlarsa yapacak birşey yok,insiyatiflerine kalmış durumdasınız

En az tazminatını alırsın seni gözden çıkarmışlar emekli olmasan tazminatını vermeyebilir yeteki istesinler çünkü bende senin durumundayım bu cuma emekli başvurusu için iş yerinden çıkışını alacam

merhaba,

4a emeklilik kaydı bulunmamaktadır yazıyor. Emeklilik dilekçesi verdiğimde bana varide numarası verdiler.Evrak takip işlemlerinde vergi indiriminden emeklilik başvurusu gelen evrak dosyasına kaldırılmış yazıyor. uzun zamandır işlem görmedi.Aşağı yukarı 1.5 ay oldu.Daha ne kadar sürer bu işlem?

@clark50,

e-devlet sitesinin emekli maaş bilgisinde bir gelişme yok mu? 2 ay sürmemeli.

Üst Alt