Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özel hastaneden otomatik vitesli araç kullanabilir şeklinde rapor çıkarılabilir mi?

Konular
23
Reaksiyonlar
5
Merhaba Arkadaşlar;

Özel Hastaneden rapor almak istiyorum..Kas hastasıyım ellerimi ve bacaklarımı rahat bir şekilde hareket ettirebiliyorum..Bana özel hastaneden otomatik vitesli araç kullanabilir şeklinde bir rapor çıkartırlar mı

Şimdiden teşşekkürler

Sağlık raporunu vermeye yetkili hastanelerden alabilirsin raporunu özel hastaneden alınan raporlar araç alımı için yeterli degil dir.

Kanun hangi Hastanelerden rapor alınması gerektiğini bildirmiş olup,Özel Hastanalerin raporunu kabul etmemektedir.

Forumda okudugum kadarıyla birçok arkadaşımız ehliyet için raporunu özel hastaneden almışlar..peki onlar nasıl almışlar raman72 arkadaşım

Ya ben ehliyetiçin istiyorum vrmı öyle özell hastane ehliyet veren söylermisiniz...

h sınıfı ehliyet rapor

arkadaşlar ben ehliyet alırken sağlık raporumu özel hastahane den aldım ortapedi dokturunun muaynesi sonucu h sınıfı sürücü olur ve otomatik vites araç kullanabilr raporu aldım ve ehliyetimi çıkarırken dosyama baktılar ve ehliyetimi aldım hiçbir sorun ile karşılaşmadım. ancak otomobil için alınacaksa rapor devlet hastahanelerinden alınması gerekiyor

Üst Alt