Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Özel Hastane çalışanı kim var?

Sessiz38

Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
Kayseri'de bir Özel Hastane de Faturalama servisinde çalışıyorum.(Görevim: Faturalama ) başka kimler var? Bu iş sayesınde artık siteye eskisi gibi giremıyorum haftada ancak 1 kez giriyorum.....

[Özel Hastane] Başka kim var?

ben özel bir hastanede büro elemanı yani bir nevi danışma olarak görev yapmaktayım

bilgi işlem

Bende özel bir hastanede bilgi işlem memuru olarak calısmaktayım.

çalıştığım kurum

BEN ÖZEL SEKTÖR ADI ALTINDA HASTANEDE ÇALIŞYORUM.İŞİMDEN VE ARKADAŞLARIMDAN ÇOK MEMNUNUM,SAĞOLSUNLAR BANA HEP YARDINCI OLUYORLAR,HER KONUDA,İŞİMİ VE ARKADAŞLARIMI SEVİYORUM VE ONLARDA BENİ,E TABİ BENİMDE SEVİLMEYECEK YANIM YOKTUR SANIRIM :) BANA İŞ YERİMDE ACIYARAK DEĞİLDE,YARDIM AMACIYLA YAPIYORLAR BUBU BİLİYORUM.O YÜZDENDE ARKADAŞLIK ÇOK İYİ BENİM ORDA,UMARIM HEPİNİZDE BU BÖYLEDİR[/b]

merhaba akadaşlar bende karamanda devlet hastanesinde fatura tahakkuk ve bilgi işlem şefi olarak çalışmaktayım.

MERHABA. BENDE ERZURUM DEVLET HASTANESİNDE MEMUR OLARAK ÇALIŞIYORUM.

ECE;
erzurumlu musunuz yoksa görev gereği mi erzurumdasınız

merhaba, bende gebzede özel bir hastahanede performans geliştirme ve stratejik planlama departmanında çalışıyorum.

geebzede hangi hastane acaba görev yapıyorsunuz

ben iki sene özel arnavutköy hastanesinin can damarıydım, muhasebe , laboratuar , bilgi işlem , anlaşmalı kurumlar ve arşiv benim kontrolümdeydi diyebilirim ama uyus bi başhemşire yüzünden işimden istifa ettim. gerçi işi bırakmamam için onbeş gün bana neler vaad ettiler! ama çok bunaltmıştı gıcık başhemşire beni. şimdi eski işyerimdeki arkadaşlarımı özlüyorum ama banka işi gelecek vaad eden kariyer ve kaliteli yaşam sağlayan bir iş olduğu için ve yeni işyerimdede çok iyi niyetli sıcakkanlı çalışma arkadaşlarım olduğu için hiçte pişman olmuyorum

Selam,ben deniz hacer.İzmirde özel bir hastanenin santralinde çalışıyorum.

iyi akşamlar arkadaşlar ben de özel bir görüntülemede tekniker lik yapıyorum ist.

Ben özel görüntüleme merkezinde tekniker olarak çalışıyorum.

Bende İstanbulda Özel bir hastanenin Satınalma ve Lojistik Direktörlüğünde çalışmaktayım.

merhaba bende adanada özel bir hastanede insan kaynakları yetkilisi olarak çalışıyorum

bende bursada acıbadem hastahanesinde destek hizmetleri yetkilisi olarak calışıyorum...

Üst Alt