Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Oynamaktan zevk aldığımız oyunlar.

slm

ben en çok okeydi sonrada cs sonra fifa oyunları çok severim helede cs net üzrinden oynamak daha zevkli arkadaşlar

okey başka oyun da bilmem zaten :D onuda daha yeni öğrendim :oops:

birde az birşey tavla ama kız tavlası... :D erkek tavlası zor kardeşim çok karışık.. :roll:

bir zamanlar 'need for speed hot pursuit' ne oynardım.. rekor ustune rekorlar kırardım... ama xp'ye geçince çalışmadı meret, 98 içinmiş meğer.... :D

5-6 ay önce chicken invaders ROTY Xmas'i bitirene kadar oynadım.. süper bir oyundu.. tum level'ları bitirince artık oynamak sarmıyor.. :D

şu sıralarda cep telefonumdan O'na mesaj yazma oyununu çokkkk seviyorum.. ama bu zevk bitecek gibi değil.... ;)

Anti Oksidan' Alıntı:
şu sıralarda cep telefonumdan O'na mesaj yazma oyununu çokkkk seviyorum.. ama bu zevk bitecek gibi değil.... ;)

Bencede en zevkli oyun Anti :wink:

ben elleri kaybettim ma a aamanyak cayda cıra oynarım

bizamanlar OGAME oynuodum tamamen bağımlı olmuştum şükür kurtuldum şimdi arada tavla okey 101 batak falan işte :)

bizimanlar okeyden zevk alırdım hata yıldız aldım cok puan yaptım sonra tavla şimdide bilorda sevmeye basladım bizamanlar çiz bil oynuyodum :):)

azbi az onlıne oyunlar(SR-mu metin 2)
ama 2002'den beri DİABLO(özellikle son 4 yıl)

tavla ve satranç arada bir de çoğunuz bilmez beştaş oynamayı severim

Okey, tavla ve iskambil oyunlarını oynamayı seviyorum.

bu günlerle başından kalkamıorum call of duty modern warfare 2 yok böle bi oyun yhaaa....
age of empiress bağlıyor bilgisayara ve
tabikiii lan player vazgeçilmezimiz counter-strike :D

Arkadaslar ile toplanıp atılan PES in tadını hiç bişey vermez :)

battlefield ve cod serisi ilk sıralarda olsada fifa ve pes de oynarım

Üst Alt