Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Otto Bock Walk on Afo nun resmi gazete kodu

ahmetdemir

Üye
Konular
15
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar ben otto bock un Walk On Afosunu alacağım bugün heyet raporu aldım ama orada doktorlar normal bir afo yazdılar ürün adını yazmamız için resmi gazete kodunu getirmen lazım dediler resmi gazete kodunu nasıl bulabilirim yardımcı olacak olan varmı...
şimdi den teşekkürler

g.t.i.p listesine bak istersen.

bülent bey resmi gazete de yayınlanan kodu bulursam ödeyecek gibi tam net değil ama dr. öyle bişeyler dedi. yoksa tekine 60 veya 90 lira ödüyo cihaz 2000 lira yaklaşık olarak sgk nın neresinden tutsanız dökülüyo

"makri" g.t.i.p listesine bak istersen. demişsin bu kısaltmalar nekii ben bilmiyorum az açsanız bu konuyu...

Otto Bock Walk on Afo nun, ssk indirimi varmı sorusuna, mağaza calışanının söylediği cevap, [FONT=Arial]SSK son ek5-C de yer alan ödenenler listesinden ithal ibareli ürünlerin ödemelerini çıkartmış durumdadır.[/FONT]
[FONT=Arial][/FONT]
[FONT=Arial]470 euro cepten gitti anlayacağın.[/FONT]

ahmetdemir,
g.t.i.p=Gümrük Tarife İstatistik Pozisyon'u demektir. Yani dışarıdan gelen/ithal edilen ürünlerin kodlarını gösterir. Sizin asıl bakmanız gereken sgk'nın listesi. çünkü sgk hangi protez/ortezlerin ödeneceğini o listede belirtiyor.

Kurum bu ürünü ödemiyor. 5C listesinde de adı geçmiyor zaten...

arkadaşlar çok teşekkür ediyorum kuzu kuzu ödeyeceğiz anlaşılan , biz türkler çok zekiyiz ya elin almanı kadar olamıyoruz ve herşeyde bağımlı olduğumuz gibi sağlıkta da dışarıya bağımlı oluyoruz ,ama normal son dönemde baksanıza ülkenin gündemine millet uzayı da bıraktı başka gezegenlere yöneldi ayı patlatmıyı düşünüyorlar:) bizi hala 10 yıla bir darbe 3 aya bir belge,darbe postal vs vs allah sonumuzu hayreyleye işimiz çoook zor..

Bu ürünü ssk ödemiyo anlaşılan diğer kurumlar içinde geçerli mi emekli sandığı da mı ödemiyor veya belli oranda mi ödüyor bilgisi olan varmı banada pafo yazdı plastik ama ben denedm almadn önce rahat deil rahat hissetmiyorum şimdilk vazgeçtm 6 ay süresi varmış raporun.

Sayın Ahmet Demir

Eger Walk on cihazını almadıysanız size Afo yerine kullanabileceğiniz ve spastitite sorununuz yoksa bir ürün tavisye ederim.Çok basit ancak bir okadar kullanışlı hem evde hemde dışarda ayakkabınızda kullanabilirsiniz.

www.ossur.com ürün adı :foot up

eger biligye ulaşamazsanız bana yazabirlirsiniz mehmet@bioaktif.com

Üst Alt