Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Otomatik vites tertibatsız araç ruhsatında kimlerin kullanabileceğine dair ibare..?

sonortak

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar.H Sınıfı Ehliyetimle Otomatik vitesli tertibatsız araç alacağım rapor vs her şey hazır sorum sitede araştırdım hatta sordum da bu durumda aracı herkes kullanabilir ruhsatta sadece 5 yıl satılamaz vs yazar deniliyo ama bi kaç yeni konu da dahil şu yazı paylaşılmış
otv.jpg

burda 3.dereceye kadar denmekte yazının tarihi eski şimdi 3.dereceye kadar değil de herkes kullanabiliyosa bununla ilgili değişiklik http://www.engelliler.biz/forum/oze...si-zorunlu-damgali-plakalar-iptal-edildi.html bu yazıyı paylaşırsınız belki ben bu yazıda öyle bi madde göremedim yada kaldırılmış bi madde şimdi giderim emniyete memur derse yok 3.dereceye kadar ben itiraz ederim nerde düzenleme göster dediğinde sorun çıkmasın göstereyim ruhsatı doğrusu neyse öyle alayım bilgisi olan tecrübeli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.şimdiden teşekkürler.

Üst Alt