Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Oticon Digifocus II dijital cihazım var. Sumo DM satın almaya değer mi?

lasonic1

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhabalar Oticon Sumo cihazını araştırıyorum. Şu an benim oticon Digifocus II dijital cihazım var. 4 sene önce falan almıştım. Sumoyu denedim aradaki farkı şimdilik henüz anlayamadım. Ancak daha güçlü olduğunu hissettim. Bir de gelişmiş programı sayesinde ötmeyi önlüyormuş. Gürültü bastırıcı özelliği de var.

Digifocus II dijitalden'den Sumo'ya geçen arkadaşlar var mı??? Digifocus II dijital varken Sumo DM satın almaya değer mi? Yoksa bekleyeyim mi?

Bu arada Sumo'yu denemeden önce işitme kaybı testi yaptım. İşitme kaybım aynıydı. Ne ilerme ne de gerileme oldu. İşitme engelli bir arkadaşımla konuştum. Sumo'yu tavsiye ettiğini ama kaybımda değişiklik olmadıysa o zaman Sumo almaya gerek olmadığını söyledi. Yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar

para para para
paran coksa dene almayi isitme cihazlarida cok pahali yaa cihaz isini goruyorsa isitme kaybin artmamissa cihaz bozulmadan alma bence
agir isitme kaybiyla cok para kazanan az olur zannedersem
buda benim onerim isitme cihazi kullanan olarak bakalim cihaz saticilari ne dicek:)

Merhaba, sumo dm cihazını sormuşsun. Ilk etapta parayı değil işitmeni düşün. Sana tavsiyem minimum 3 ayrı yerde cihaz dene. Farkı göreceksindir. Sumo oticon firmasının danımarka ürünüdür. Ve önde gelen işitme cihazı üreticileridir.
Ne gerek var ona denk uyguna cihaz verenler var diyenlere sakın kulak asma. Mutlaka denemesini yap.
Bu arada en pahalı cihaz en iyi cihaz değildir. En iyi cihaz kullanıcının anında rahatlık his ettiği cihazdır. Denemeler bedavadır, mutlaka dene. Hatta ısrar et 2 şer gün deneme süresi versinler. Bildiğin ortamlarda iyice dene tart.

Üst Alt