Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖSYM Tercih İşlemlerini bir süreliğine durdurulmuş..?

Tercih bildirmiştim ama değiştirmek için girdiğimde tercih değiştir butonu pasif durumda. Muhtemelen düzelecektir ve kimse mağdur edilmeyecektir merak etmeyin.

Hala düzelmemiş :/ tercihlerimi hala bildiremedim...

Değişiklikten etkilenmeyen adaylar tercih yapabilir diyor nedemek şimdi bu tekrar degişim yapiyacakmıyız

arkadaşım senin yazdıgın yerlerde sıkıntı yoksa sen tercihlerin aynı kalacak..ama ben tercihimi değiştirmek istiyorum diyorsan değişiklik yapabilirsin..

degiştirmek istiyorum fakat sistem açılmıyo daha önce bi degişiklik yaptım acaba ondanmı kaynalanıyo

esmerelza;

Bu dediğinizden emin misiniz? Bu konuda var mı resmi bir açıklama?

Arkadaslar sistem düzelmiş sayfa açıldı hadi hayırlı ugurlu olsun

ÖMSS Tercih Bugünlük Durduruldu mu?

ÖMSS Tercih Bugünlük Durduruldu mu? Bugun tercih yapamıyormuyuz ?

Dünden beri böyleydi ama biraz önce baktım düzelmiş

Arkadaşlar sistem düzelmiş tercihlerinizi yapabilirsiniz kolay gelsin....

Arkadaşlar sistem aktif. Girdim tercih kısmı aktif ama tercih bildirmedim henüz.

Tercih kısmı aktif . Ben daha tercih bildirmedim sistem tam olarak aktif mi bilmiyorum. Deneyin bi isterseniz.

Şu an girilmiyor The server was unable to process the request due to an internal error. For more information about the error, either turn on IncludeExceptionDetailInFaults (either from ServiceBehaviorAttribute or from the configuration behavior) on the server in order to send the exception information back to the client, or turn on tracing as per the Microsoft .NET Framework SDK documentation and inspect the server trace logs. yazıyor
edit:girdi şuan

sorunların hepsi tamamdır herkes bildirsin tercihlerini

ÖMSS internet üzerinden tercih yapılamıyor..?

Merhaba arkadaşlar tercih yapıyoruz ama sistem kaydetmiyor sizlerdede böyle bir sorun varmı bilgisi olan arkadaş varsa bana acil cevap yazarsanız sevinirim

Biraz önce birinin tercihlerini girdim sıkıntı olmadı. Eğer sitede uzun süre bekliyorsanız o yüzden de atabilir.yada en son tercihide onaylamadığınız içinde olabilir ekle ye tıklayıp ardından oraya kod girmeden tercihi bitirmeye çalışıyorsanızda onay vermez

Ösym Aday İşlemleri Sisteminde bir hata oluştu. Lütfen işleminizi bir süre sonra tekrar deneyiniz:

bendeki yazdı bu şekilde arkadaşlar var mı tercih yapan bugün için ...

uzatmadan yapın tercihleri daha neyi bekliyorsunuz

Bende yaptım ancak yine bir hata komutu veriyor :D sistem kökten çökmez ise iyi:D bunu bahane edip süreci uzatıp atamaları seneye yapmasınlarda :D:D:D

Bunlardan herşey beklenir....

Yine hata veriyor iyiki yaptım tercihlerimi yazıcıdan çıktı da aldım ne olur olmaz diye bunların ne yapacağı belli olmaz

arkadaşlar sizlerede bilgi geldimi cep telefonlarınıza.. mesaj olarak şöyle yazıyor;
2013 OMSS/KURA tercih klavuzu yeniden düzenlenmiştir tercihlerinizi inceleyiniz ve gerekli düzeltmeleri yapınız...
tamam yapalımda siteye giriş olmuyor ve bunun süresi nezaman sona eriyor...?

aslında 28.02.2013 21:15:05 itibarı ile yaptım bu geçerli olmazmı..

adamlar demiş düzeltme yapılanlardan birini tercih ettiysen ona bak değiştir demiş yani tek tek alım yapan bazı yerleri tek alım yapmışlar bu bizim için faydalı olan birşey
ayrıca tercihinde bunlardan biri yok ise geçerli olur

varsa bence tek alım yapan diye sisten otomatik olarak değiştirir

Tek kelime ile rezalet. Bunu önceden yapmayı akıl edecek akla veya bunca yıldır aynı işe yapıp da böyle bir hatayı yapmayacak tecrübeye sahip değilseniz lütfen o makamları işgal etmeyiniz. 3-5 kadro için sistemi durdurmanın ne anlamı var oldu bir kere deyip bir sonrakine bırakacağına skandal bir şekilde tercih kodlarını değiştirmek çok anlamsız. Hem tercih klavuzunda daha büyük hatalar var. Tamamen görme engelli biri VHKİ kadrosuna terc,ih yapabiliyor. Tekerlekli sandalyeye mahkum engelli bir kardeşimiz Hizmetli kadrosuna tercih yapabiliyor. Sağır ve dilsiz birisi Tahsildar/Veznedar kadrosuna tercih yapabiliyor. Önce bunları düzeltin.

Sorun oluyor diyorsak oluyor, bi taraflarımızdan uydurmuyoruz herhalde !
Ve ayrıca isteyen istediği gün tercih yapar, ister geç, ister erken sizene ?

hiç bir sıkıntı yok mozzilla ile yaptım herseyi

arkadaslar bugun osymm sifresi alip aday islemine girdigimde omss tercih yapamazsiniz diyor ben ilk defa giris yapiyorum acaba nasil basvuru yapmam lazim yardimci olursaniz sevinirim

Üst Alt