Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖSYM daha neyi bekliyorsun? Stresten çatlamamızı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Halkımız böyle körü körüne inandıkça nice 7 Haziranlar gelir, bunlar kalır.

Daha çok bekleriz öyle görünüyor.

Önce torpilliler yerleşsin sonra bize sıra gelir...

Torpili bilmem ama bu seçimde oy kaybı yaşanmaması için olabilir gibi. eğer bu hafta içinde açıklanmazsa seçimden sonraya kalırsa yazık olur.

En kısa zamanda açıklama yapmaları gerekiyor

Ne zırlıyorsunuz onu anlamadım beyniniz yıkanmış sizin saltanatınız 7 haziranda sona erecek bilin istedim

Hala senin gibi insanların olduğunu görmek üzücü.. bu kafayla siz daha çok 7 haziranlar görürsünüz..
İnsanlara hakaret ederek elinize bişey geçmediğini anlamanız için daha kaç seçim kaybetmeniz gerekiyor.

Ne yapılmalı sonuçların açıklanması için...

Bu geciktikçe atananların göreve başlaması da ertelenecek. Bayram sonrasına kalır göreve başlamalar, biraz da öyle bekletirler. Dalga geçer gibi. BİMER'de talep oluşturun, meclise dilekçe yazın.

valla arkadalsar ıs kura gıttım bu gun gecıcı ıscı alıyorladı 6 aylık gıttım ama bosa gıtmısım hepsı torpıl e ne yapayım arkadfaslar ıntıharın eslıgındeyım bu ekpss kuraya da katıldım oda yuzde 1 bıle sans yok gıbı ıs kurda yalan acayıp bunalıma gırdım bana bı ıs versınler :(8. gıdısatım ıntıhar gıbı

Kalender ŞAH ben siyaset yapmıyorum dikkat ettiysen tek bir parti veya isim vermedim hemen sayın recep tayyip erdoğan kendisi bizzat kuraya katılmıştır falan diye bişeyler zırvalayarak düşünceni niyetini belli ettin ve siyaset yapmaya başladın benim kuraların yapılmadığına dair bi itirazım yok sen olayı anlamak istediğin gibi anlamışsın kuralara eski başbakanımızın katıldığını söylemişssin buna kimsenin itirazı yok bu çok bilmiş düşüncelerini kendine sakla bu arada forumlarda açtığın anormal konularlada insanların tercih sürecinde kafalarını karıştırmaya çalıştığınında farkındayım ve kötü biyet iyi bişey değildir sana son sözümde bu olsun...

@cenkfutbolcu çok zırvalamaya ve boş konuşmaya başladınız ha işin ; pisliğini çıkarttınız ; derdiniz ne sizin yada kime hizmet ediyorsunuz; başlıklarım çıkarlarınıza mı uymadı , yoksa hizmet ettiğiniz kişilerin çıkarlarınamı . Evet sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayip Erdoğan ; ismini duyunca rahatsızmı oldun ... Bunca Engellinin atanmasında onca hakkını huku nu almasında emeği var zoruna mı gitti ...

Yettiniz Artık ; Sivaslı Yiğido başbakanımım da dediği gibi " Aslan Gölgesinde Tilki Yatmaz " ne olacak formu sizin gibi neyi ne olduğu engellimi değilmi belli olmayan kişileremi terkedelim ; sizin yoksada burada onca yardıma ihtiyacı olan engelli var varın gedin işinize .ok yadan çıkmasın ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt