Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖSS sınavına girecek arkadaşlara başarılar dilerim

alara gul

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Bu site üyeleri içerisinde ÖSS Sınavına giren arkadaşlara ve canım arkadaşım ZEYNEP e sınavda başarılar dilerim.Kazanacağına tüm kalbimle inanıyorum ve sana güveniyorum.

B-A-Ş-A-R-I-L-A-RRRRRRR :!:
Stres, panik, endişe de neymişşşşş :?:
siz başarırsınızzz, kendinize güvenin ve rahat olun arkadaşlarrrr :idea:
:D

Sahi başarılar. Umarım dilediğiniz bölümleri kazanırsınız

eminim kazanırsınız

ben arkadaşların kazanacağına zaten inanıyorum allah kolaylık versin.
inşallah istediğiniz bölüme yeter puan alır ve istediğiniz bölümü kazanırsınız.

Zeynep Erciyes kardeşime ve diğer tüm üniversite adaylarına başarılar diliyorum. Siz Başaracaksınız

Zeynep Erciyas ve pazar günü sınava girecek tüm adaylara başarılar dilerim. Herşey gönlünüzce olsun.....

Sıvana girecek herkese başarılar diliyorum. Umarım herkesin sınavı istediği şekilde güzel geçer... :)

sınava girecek tüm arkadaşlara başarılar.
zeynepciğim inanıyorum ki başaracaksın canım
seni çooook seviyorum :D

SINAVA GİRECEK OLAN TÜM ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM...

sınava girecek olan tüm genç arkadaşıma başarılar diliyorum. :)

zeynepcimmmm...sana güveniyorum yaaaa...hadi bakiiimmm. :lol: o sınavı kazanmadan sakın o sınıftan çıkmaaaaa...... :!:
seni seviyorummmm =)))

Öss ye girecek tüm arkadaşlara başarılar dilerim. Şansınız bol olur inşallah

Sevgili zeynep sana öss de üstün başarılar dilerim.Başaracağından o kadar eminim. Cünkü allah calışanın emeğini zayi etmez.Alara canım sanada öss sınavında üstün başarılar dilerimim,İkinizdende iyi haberler bekliyorum.Sınava giren tüm adaylara başarılar.

Sevgili Zeynep'e ve ünüversite sınavına giren tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.Hayatlarının dönüm noktası olan bu sınav sistemininde bir an önce değişmesini umud ediyorum.

Bugün bende sınava girdim ama 13 yıl sonra tekrar girdiğim sınav bayagı zor geçti.
Sınava giren tüm arkadaşların istedikleri yerleri kazanmalarını temenni ediyorum.

E hadi geçmiş olsun hepinize arkadaşlar. Umarım hepiniz istediğiniz yerlere girebilmeniz için iyi puanları alırsınız.
sevgiler

Sevgili arkadaşlar iyi dilekleriniz cok teşekkürler.Güveninizi boşa cıkarmıycam inşallah.
Dilekcim ben hala sınıfda oturuyorum. :D Senin sözünü tuttum,sınıfdan cıkmadım yaa :lol: Ne olcak şimdi :?:

Üst Alt