Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Orman Genel Müdürlüğü'ne başvurular başladı..?

İzmir'de başvuru yaptım.

Engelli memur sınavı başvuruları 3 katlı asansörsüz bir binanın en üst katında yapılıyor. "Şaka gibi" diyeceğim fakat şaka dediğin komik olur.

Bende bugün kargotla göndriyorum. Umarım pazartesiye ellerine ulaşır. Ama oradaki insanlar hiç birşey bilmiyorlar. Baştan postayla kabul etmiyoruz. Nasıl olur internette yaıyor deyince gönderin ama mesuliyet benim değil dedi. İyi o zaman gönderiyorum dedim.Kısmet bakalım ne olcak. Mebi nasılsa kazanırım diye başvuru yapmayacaktım ama son anda ne olur ne olmaz diye başburdum. Bu arada İzmir tercihim. Başka İzmir tercih eden var mı,? Kaç kişi başvurdu acaba?

Bende kargoyla gönderdim samsundan. Gecen seferde dis ticaret sınavına gonermiştim. Kabul edildi sınava gıttım. 88.5 puan aldıgımı kazanamadıgımı soyledıler. Tabıkı kac punala yerlestırdılerını söylemedıler bu başka::::::)milli egitimde 90 aldık bakalım.ne olcak kısmet demeye artık dilimde varmıor. Torpilimiz allah

arkadaşlar aynı anda kurumlara başvuruda neden çekiniyorsunuz? hepsine aynı anda başvurun nasılsa sınav tarihleri farklı. aynı anda başvurduk diye bizi asacak değiller ya. Allah ne verdiyse saldırın fırsat bu fırsat bir daha ele geçmeyebilir.

ORMAN GENEL MÜDÜRLÜĞÜ GİH Bilgisayar İşletmeni
(**)
7 70 K-E En Az
%40
En Az 2 Yıllık Yüksekokul Mezunu Olmak. Milli
Eğitim Bakanlığından Onaylı Bilgisayar
İşletmenliği Sertifikasına Sahip veya Bu Alanda
Öğrenim Görmüş Olmak. İstihdam Edilmek
İstenilen Bölge Müdürlüklerinden Sadece Birisine
Başvuruda Bulunmak.

normal memurluk içni bile bilgisayar sertifikası gereklimi arkadaşlar ?

müracatlar dün sona erdi. memurluk içinde bilgisayar sertifikası isteniyordu. başvuru esnasında verilmesi şart tı.

Bilgisayar sertifikası da 1 ayda alınamıyor arkadaşım 1 ay ders sürer ama 2-3 hafta da belgenin hazırlanmasını beklersin.

baktığım bazı formda 8 son diyor. ben hiçbişey anlamdım.

arkadaşlar bnde başvuru yaptım fakat bilgisayar sertifikası yok ama yüksek okulda en az 2 dönem bilgisayar dersi gördüğüme dair belgem var bu geçmezmi.gerçi başvuru kabul edildi ama ileride sorun çıkabilir dediler

arkadaşım sorun çıkabilir. üniversitede iki dönem toplamda 14 er haftadan 28 hafta ders görüyorsun. 28x3=84 sınavları bile saysan toplam 84 saat yeterli olmayacaktır. bilgisayar veya benzeri bölümdekiler daha fazla bilgisayar dersi aldıkları için onlarınki yeterli gelebilir. sana tavsiyem en kısa zamanda sertifikanı al. atamandan önce aline geçerse enazından sorun çıkmama ihtimali olabilir..

Başvuruda Bulunanlar İçin Özürlü Personel Duyurusu
10.08.2010 00:00Başvuruda bulunanlar için Özürlü Personel haberlerini, OGM internet sitesinden takip etmeleri gerekmektedir.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun değişik 53 üncü maddesi ile bu maddeye dayanılarak çıkarılan Yönetmeliğe göre Genel Müdürlüğümüze atama yapılacak 231 adet özürlü personel kadrosu ve başvuru yeri ve tarihleri 15/07/2010 tarih ve 27642 sayılı resmi gazetede ilan edilmiş olup, bu kadrolara ilişkin ayrıntılı bilgiler Devlet Personel Başkanlığının www.dpb.gv.tr internet adresinde yayımlanmıştır.

19.07.2010 – 02.08.2010 tarihleri arasında Genel Müdürlüğümüz birimlerine yapılan başvurular Genel Müdürlüğümüze intikal etmiş olup, sınav yeri ve tarihleri belirlenerek Genel Müdürlüğümüzün www.ogm.gov.tr adresli internet sitesinde yayımlanacaktır. Ayrıca ilgililerin adreslerine de tebligat yapılacaktır.

Genel Müdürlüğümüzün internet sitesinde yapılacak açıklamanın ilgili kişilerce takip edilmesi gerekmektedir.

ALANYA. kardeş inşaallah kaale alıp işleme koymuşlardır.gerçi sizin mesajınız 07-07-2010 gözüküyor ama ben merak ettim sonuç ne oldu işleme konulmuşmu.bu işlerin memlkette nasıl şeffaf ! bir halde yapıldığını bir bilseydiniz bu işleri bu hale getirenlerin anasaına-avradına ( hani aşık reyhani usulu ) teşbihte hata olmaz derler kap kacak kalaycılığı yapardınız.allah encamımızı hayır eyleye.

ha bir de merak ettiğim soru var orta okul mezunları bu sınavlara katılabiliyormu işçi olarak ?...

istanbul'da orman genel müdürlüğüne başvuran ve sınav giriş belgesi gelen varmı?Ben geçen hafta aradım adrese sınav giriş belgesi gönderilecek dediler..halen bişey yok.

Orman BakanLığı

Arkadaslar bugun öglen saatlerınde Ankara Orman Genel Mudurlugu aradım sınav hakkında bılgı almak ıcın . Bana verdıklerı bılgıde sınavın onumuzdekı ay ıcınde yapılacagını gereklı acıklamanın sıtenın ınternet sayfasında onumuzdekı ayın baslarında yayınlanacagını ve bıze teblıgat olarak gelecegını soledıler..saygılar..

Arkadaşlar ben hayatımda bu OGM kadar başı boş, lakayıt, abuk sabuk bir kurum görmedim... Ne telefonda bir muhattap var nede muhattap olduğunuz personelde sizi anlaycak zeka var.

Neden bilmiyorum ama OGM ile ilgili burnuma kötü kokular geliyor, özelliklede başka kurumlardan sınavsız ara geçiş hakkında kulağıma bir bilgi geldikten sonra...

Şu andan itibaren Personel Dairesi Başkanı Davut GENÇ'in '' davutgenc@ogm.gov.tr ''
e-mail adresini mail yağmuruna tutuyoruz, ve outlook'u felç olana kadar durmuyoruz, herkes aşağıdaki hazır e-maili en az 3-4 kez göndersin lütfen.

Sayın Davut GENÇ, bende yüzlerce engelli arkadaşım gibi OGM’nin engelli personel alım ilanına başvuruda bulundum ancak şu an itibarı ile hepimizin durumu tam bir muamma; zira sınavın ne zaman ve hangi kurum tarafından ne şekilde yapılacağına dair kimsenin bilgisi bulunmamaktadır.

Konu hakkında sizden bilgi rica ediyor, saygılarımı sunuyorum.

Saygılarımla;
....................

Aranızda O.G.M. nin ne yapmaya çalıştığına dair bilgisi olan var mı?

Adamlar bizlerden başvuruları aldılar ama ortada ne sınav var nede bilgisi var !

Ama aynı O.G.M. Kütahya O.B.M. için 7 özürlü ilanına çıktı? Şimdi bu neprhiz bu ne lahana turşusu?

Madem sınav yapmayacaktınız, neden bizlerden başvuru aldınız?

Madem başvuru aldınız, neden başka sınav açıyorsunuz?

Allah O.G.M. yöneticilerine akıl, bizlere sabır ihsan eylesin...

arkadaşlar merak etmeyin hiç bu sınav onların kendi arasında yapılmıştır ve gereken kişiler gerekli yerlere atanmıştır eminim. bu memleketin insanının dümeni istikameti bu. hiç değişmeyecek !!!!:(

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Yeni müsteşara hayırlı olsun mesajı göndermiş ve sorunumuzu anlatmıştım, derhal talimat vermiş, bana e-mailleriyle destek verek herkese çok teşekkür ederim.
Sonuçta amacımıza ulaştık ve sınavlar beşlıyor, ilk sınav antalyada: Orman Genel Mdrl - Antalya Blge Mdrl

01.10.2010 00:00[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Özürlü personel alımı ile ilgili sınav tarihi ve saati duyurusu

[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Özürlü personel alımı ile ilgili Akdeniz Üniversitesi ile yapılan görüşme neticesinde 6 kasım 2010 Cumartesi günü saat 11:00 de yapılacağı karara bağlanmıştır.[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Sınav salonu ve numaraları ayrıca ilgililerin adreslerine tebligat yapılacaktır.[/SIZE][/FONT][FONT=Times New Roman][SIZE=3]
[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]DUYURULUR.

mnir.jpg

[/SIZE][/FONT]

Üst Alt