Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Onsekiz yıllık dava

• Konbuyu başlatan yarenn66
  • Başlangıç tarihi
Y

yarenn66

DÜN TV.DE BİR OLAY SEYRETTİM. ADAM MADEN OCAĞINDA GÖÇÜK ALTINDA KALARAK SAKATLANMIŞ VE TEKERLEKLİ SANDALYEYE MAHKUM HALE GELMİŞ. AÇMIŞ OLDUĞU DAVAYI DA ONSEKİZ YIL SONRA KAZANARAK İCRA KANALIYLA AYNI MADEN OCAĞINI ALMIŞ.
ŞİMDİ DE YAŞASIN TÜRK ADALETİ DİYE SEVİNİYOR.
AMA BEN NE SEVİNECEĞİMİ BİLDİM NE ÜZÜLECEĞİMİ.
GELİN BU OLAYI ALKIŞLAYACAK MIYIZ KINAYACAK MIYIZ BİRLİKTE KARAR VERELİM.
BEN DAVACI ARKADAŞI ALKIŞLIYORUM; MÜCADELESİNDEN DOLAYI
TÜRK ADALETİNİ İSE KINIYORUM...

Geciken adalette adelet değildir.

ADAMCAĞIZIN HAYATINDAN OKADAR YIL GİTMİŞ ANCA SONUCA ULAŞILMIŞ BRAVO YANİ.......

İnsan bazen böyle ikilemde kalır ben de öğle oldum
Ya nasıl adalet yada yaşasın adalet :lol:
hay Allah neyse
Mücadele eden arkadaşımızı kutluyorum :wink:

Üzüldüm adaletin böylesine geç tecelli etmesine
Ve sevindim bir adamın yılmadan verdiği adalet mücadelesine...

aslında aramızda bir hukukcu olsaydı bunun nedeni daha iyi anlaşılırdı

Adamın mücadeleci ruhunu alkışlıyorum. Geçte olsa davayı kazanmış. Ama

ben ce keşke sğlığı yerinde olsaydı. Tekerlekli sandalyeye bağımlı kalmasaydı.

Ben sağlıklı olarak bir adım atmayı bir maden ocağı değil hiç bir şeye değiş-

mezdim. Sağlığın ne büyük nimet olduğunu en iyi bilenler sağlığından kaybeden

bizleriz. Var bakır yok altın gibidir misali.

haklısın dünyaya değişilmez
KİMİ ARAR ONU HERDAİM TIPTA
HERGÜN YUTACAĞI KÜÇÜCÜK HAPTA
KİMİNİN GÖZÜDE MUSKADA OTTA
ÇARESİZ BIRAKIR VEFASIZ SAĞLIK

HAKİKATEN TEZAT BİR DURUM ADALET BU KADAR GECİKMEMELİ ÇÜNKÜ İNSAN HAYATINDA ÇOĞU ZAMAN BİR SANİYE BİLE ÇOK DEĞERLİ Kİ GERİYE DÖNÜŞÜ OLAMAYACAK OLAYLAR O SANİYELERDE YAŞANABİLİYOR VEYA İNSAN HAYATINI DEĞİŞTİRECEK KARARLAR ALINABİLİYOR VEYA ALINAMAYABİLİYOR VE İNSAN HAYATI TÜKENİYOR 18 YIL GİBİ YİNEDE BİR AZİM ÖRNEĞİ KARŞIMIZDAKİ VE BUNU ALKIŞLAMAK GEREKİR AMA GECİKEN KARARI DEĞİLLLLLLLLLLL

ADALETİN TECELLİ DURUMU GERÇİ GİDENİ GERİ GETİRMİYOR AMA BU KADARDA BEKLETİLMEK İNSAFSIZLIK.ASLINDA DAVANIN SONU BAŞINDAN BELLİDİR AMA ÖZELLİKLE BU TÜR KONULAR NEDEN BÖYLESİNE GEÇİKTİRİLİR ANLAMADIM.

aslında bu tür davaların sonu bellidir ama neden böyle olur bende bilmiyorum.adalet düzenimizdeki çarpıklıktan olsa gerek ve formalitelerden.

adalet yerini er geç bulur. bulur da geçen zamanı kim geri getirecek???????????????????

kazalar olur ve acı sonuçlar doğurur.katlanmak zorundayız çünki haktan gelir.ama buradaki geçikme tamamen kanunlardaki boşluklardan ve muhattap devlettir. :cry:

Üst Alt