Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Önlisans eğitimi devam ederken EKPSS girişi..?

ersenmutlu

Yeni Üye
Konular
4
Reaksiyonlar
0
Merhabalar ;
Ben şuan önlisans okuyorum tek dersim war muhtemelen şubat aynının sonlarına doğru o dersi wericem fakat mezuniyet belgesi yada geçici mezuniyet belgesi ne zaman alabilirim bilmiyorum son başwuru tarihi 3 mart diye biliyorum acaba diskriminant ile okulun sene içinde biticeğine dair belge sunsam çünki eminim 3 marta kadar geçici mezuniyet belgesi wermez bunlar illa bişeyler cıkartırlar :) önlisans katagorisinden sınava girebilirmiyim ?

Bana fikrimi sorsalar önlisans mezunu olarak başwuru yapmak istiyorum tabikide başwuru esnasında sıkıntı yaşarmıyım onu öğrenmek istiyorum ya bana başwuru noktasında illaki mezuniyet diploması olucak olmazsa önlisans işaretliyemezsin gibi şeyler denilebilirmi. cevap içinde teşekkrler :)

Sözlü beyan ile önlisans olarak sinava giris basvurusu yapmiyor ösym.Transkript eger aöf okuyorsaniz artik vermiyor gecici mezuniye belgesi, kendimden biliyorum. Lise kategorisinden girmistim bende, bu nedenden dolayi. Simdiden aöf bürosuna bu gecici mezuniyet belgesini sorun derim sorun yasamamaniz icin. Ona göre belirlersiniz yönünüzü

açık öğretimden okumuyorum önlisansımı bitirmem için sadece tek dersim war werirsem biticek onun Transkript ni werirsem tek ders kaldığına yani bu sene içinde biticeğine dair belgeyi o zaman önlisans katagorisinden sınava girebilirmiyim ?

Evet o belgeyle ösym bürosuna gittiginizde kabul ederler. Cok vardi gecen sene o belgeyle basvuran. Ís o belgeyi almakta.

yani bu sene mezun olucağımı gösteren Transkript ile başvuru yapsam(tek dersim warki onuda vericem kesinlikle) önlisans karaktorisinden sınava girme hakkına sahip olucam öyle dimi %90 07 marta kadar gecici weyada normal mezuniyet belgesini alamıcam eminim okulun sistemini biliyorum :)

Alirsaniz o belgeyi evet önlisans mezunu olarak basvurunuz kabul ediliyor.

sınavı kazanma ve çalışma iştahımı 2 kat arttırdınız teşekürler :)

Rica ederim, basarilar diliyorum, rakibimsiniz :D

Üst Alt