Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Omurilik feklcinde kök hücre ve medyanın yalanları!

biyo

Üye
Konular
21
Reaksiyonlar
0
arkadaşlar dün bugün tv denilen bir haber kanalında bir omrilik felçlı hasta gösterdi genç bir çocuk yeni evli kaza geçirip felç kalmış 4 yıl olumuş karısı bırakıp gitmemiş beklemiş buraya kadar normal adamın hikayesi burdan sonrası hepimiz ilgilendiriyor adam kök hücre amelyatı olsaymış hemen iyileşeckmiş oda türkiyede bu amelyat olmadığından yurt dışına gitmesi gerekmiş al haber şimdi ben soruyorum size ömirilik felcınde kök hücre tedavısı varmı benim bildiğim şu anda yok bu basın haber yaparken neden doğru haber yapmıyor anlmıyorum ne dersiniz

eee illa isanların kafasını bulandırıcaklar ümit tacirleri ...

sene 1999, kaza sonrası evdeyim, A takımında savaş ay bir kız çıkardı (sibel ismi ama soyadını hatırlamıyorum)
demez mi bu kızımız yurtdışında TEDAVİ(!) olucakmış.. onun için para topluyorlardı.. aileme kızdım yüklendim beni neden yurtdışına göndermiyorlar diye.. ama sonradan öğrendim tedavinin adı REHABİLİTASYONMUŞ.. ve o arkadaşın ayağa kalması AKÜLÜ AYAĞA KALDIRAN SANDALYE ileymiş.. geçen senelerde ise gene o arkadaş TVlerde idi KÖK HÜCRE tedavisi için.. malesef var böyle haberler ve böyle arkadaşlar.. lisanınız var ise CARECURE sitesini takip edin RESEARCH kısmını..

omur ilik felci olup ne kök hücre ne başka bir tedaviyle iyileşeni duymadım .zedelenme hafif olur iyileşeceyi tutmuştur iyileşmiştir medyada onu abartıyor gelsinde beni iyileştirsin .

Aynen kardeşler gelsin beni iyileştirmeyi bırak 1cm ileri götürsün göreyim umut tacirliği soygun düzeni

Üst Alt