Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS sonuçları ne zaman açıklanır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mayısın 15 inde sonuçlar açıklanmayacak mıydı fatma şahin öyle söylemişti yanlıs hatırlamıyorsam kura çekimleri o tarihte olacak
Daha bekleyeceğiz anlaşılan

kaç gün oldu daha soru ve cevapları yayınlamadılar.el altından adamlarını alıp kimse kalmadıgında da birkaç tane göstermelik insanı memur yapıp televizyonlara boy boy resim verirler.bakın artık herkes memur olabiliyor diyede gulucuk atarlar.ertesi günde basınımız ömss ile hiçbir özürlünün işsiz kalmadıgı türünden yazılar yazar.hayat devam eder.bu kadar sinsice dönen samimiyetini kaybetmiş bir işten fazla şey beklemiyorum.

kendı kendınıze senaryolar uretmeyın durun bısmıllah daha bır hafta olmadı...soruların acıklanmamasına bende anlam veremedım demekı osym bu sınavdan saymıyor;)

Cumali;
"kendı kendınıze senaryolar uretmeyın durun bısmıllah daha bır hafta olmadı...soruların acıklanmamasına bende anlam veremedım demekı osym bu sınavdan saymıyor"

Bana uyar senaryo degildi yazdıklarım suana kadar olan olaylara biraz göz atarsanız; tabi siyasi bir yaklasımdan uzak olup birilerini kollama ihtiyacı duymuyorsanız;26 binlerden 3500 lu rakamlara kadar inen memur alım sayısını ve 4500 e cıkarken gazetelerde baslık olarak yüzde 38 oranında memur alımı arttı naralarını okursanız.olayın nereye nasıl ilerledigini görürsünüz hocam.26bin alımdan 3500 kişiye dustu baslık olarak yuzde 650 oranında memur alımı düştü diye birşeyler okumuyorsanız.o zaman okuyacaklarımız bunlardır.dedigim gibi beklentim yok ama baştan sona pis kokulara bürünmüş samimiyetten uzak bakanlarının anlık keyiflerine göre aşka gelip ulenn bügün 50bin alacam kafam güzel derken ertesi gün canımı çok sıktınız işmiş yok dagılın ulen demiyecegini kim söyleyebilir.tartışmak adına birşey yazmadık açıkçası ama sürekli memur ilanlarını memurum nette gorurken ve bazılarım mulakat oldugunu okurken sınavın çokta önemli olmadıgını görmek gerekiyor sanırım.

ömss sonuçları ne zaman açıklanacak bilgisi olan var mı?

Sınav sonuçları tarihini blen varmı?

Syn eses26 sonuçlar ne zaman açıklanır bilmiyorum lakin şunu belirtmek isterim memur olarak çalıp yinede ömss sınavına giren 2 tanıdığım oldu burda ve ağzıma ne gelirse saydım bir küfretmediğim kaldı biz adam olmayız sinirlerim bozuldu ya kalktım masadan gittim. tartışmamızda ben neden girdiğini sordum ukala bir cevapla öylesine dedi dedim ne demek öylesine ya atanırsan ne olacak başkasının hayalleri beklentileri gerisini sorma Allah yar ve yardımcınız olsun umarım en güzel yerde başlarsınız. Not bu arada ben sınava girmedim.

ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi
ösym sitesine göre: ÖMSS Kura Başvuru tarihleri 14 mayıs - 25 mayıs arasında olacak.
Mantıklı bakıldığı zaman kura başvurularının alındığı tarihlerde sınava girenlerin sonucları belli olmuş olmalı ve Tercih kılavuzları yayınlanmış olmalı. "Yani Kura ile Atanacaklar + Sınav sonucuna göre atanacaklar" için tercih kılavuzu yayınlar ve alımlar ona göre yapılır. Sınava 1.000.000 kişi girmiş değil. Sadece 60.000 kişi girmiştir. Kısa zaman içerisinde sınav soruları da, tercih kılavuzları da açıklanacaktır inşaallah. Çok şüpheci olmaya gerek yok.Açıklamaycaklar da torpiller dönecek de,vs de... Tüm Türkiyenin gözleri önünde Çok güzel bir sistemle oluşturulmuş, Dünyada ender sınavlardan olan bir sınav yapıldı. Bundan sonra yapılacak her torpil de dünya çapında bir skandal olur. Kimse göze alamaz. Nokta atışı alımlar olacağına inancım tam. Balkanımıza da Başbakanımıza da güveniyorum... O bakımdan müsterih olalım,Ümitli olalım, biraz daha sabredelim...

Bir arkadaşın yazdığı gibi ÖSYM bizim soruların cevaplarını unutmamızı bekliyoooooor... Var bunda bişi ama anlıcaz artıkkk....

engin_temiz;

hangi ülkede yaşıyorsunuz?KPSS de çalınan sorular için tek bir kelime açıklama yapılmadı. sınav yeniden yapıldı tam puan alan 300 küsur kişiden 200 ü sınava girmedi. diğer 100 kusur kişiden sadece 2 si tam puan aldı. ilk sınav tarihinin haftasında google da arama istatistiklerinde mod-medyan arama sayısı pik yaptı. Sen hala guveniyorum diyorsun. Hayırlısı olsu sen atanmışsın...

ösym ye haber verelim ''soruları unuttuk artık rahat rahat soruları yayınlayabilirsiniz'' diye...

Alım çok olcaksa sonuçlar açıklansın :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt