Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS sonuçları 9 Ağustos günü Başbakan tarafından açıklanacak

caqla1907;

Kaynaktan kasıtım Resmi Kaynak :) veya resmi bir gazete bu tip siteler tıklanma arttsın diye asparagas haber cıkartmayı seviyorlar, ama dediğim gibi belli olmaz hele şu 1.tercih bitsin :) Sagol yinede.

ömss atamaları 09.08.2012 perşembe günü saat 11:30 da yapılacak

arkadaşlar başlık da da yazdığım gibi ankara ticaret odasından ayın 9 unda saat 11:30 başbakanın katılacağı bir programla atamalar yapılacak hatta kadro sayısının da başbakanın isteği ile çıkartılmasını diliyoruz..

gitmek mecburi filan değil sadece sınava girenler 60 bin kişi 40 binde kuralar olsa 100 kişi aynı anda nereye sığıcak zaten..oturun evinizde muhtemelen 9 ağustos perşembe günü öğlen 12-1 gibi ösym sitesinden sonuçlara bakılabilir..hayırlsı olsun.

torpil işlenicek bu yerleştirmede bu kadar uzun süren bir yerleştirmeden başka bişey beklenemez

ben önlisans 3249 mezunuyum ama bütün tercihlerimi 3001den yaptım.yerşelebilir miyimm acaba :S puanımda çok kötü 64 :(

açıköğretim engell oldu bana off :( atanamayacağım

Bana da mesaj gelmiş,Ankara'ya çağırıyorlar...

banada mesaj gelmiş. ankaraya çağırıyorlar.......aldığım duyumlara göre çağırılanlar kazananlar olduğu söyleniyor.. ne derece doğru bilmiyorum..dikkat ettim mesaj gelenler hep yüksek alanlar..

ömss kura ve atamada toplam kadro ne kadar resmi olarak

arkadaşlar ömss kura ve atamada toplam kadro sayısı resmi olarak kaç kişi bilgisi olanlar paylaşabilirmi 2012 de benim duyduğum araştırdığım 7 bin kişi diyorlar 2013 de 5 bin kişi diyorlar oysa kamuda 25 bin özürlü açığı var diyorlar bilgisi olanlar aydınlatabilirmi bilmeyenleri...

adore;
banada msj gemedi ben anlamadım ne oluyor ya kura gireceklere mi geliyor sadece bu mesaj ???

mesaj geldi diyenler kazananlara atananlara mesaj geliyor diyenler kutlama tebrik vs olacakmış diyenler bu fikirleriniz beyanlarınız düşünceleriniz sizin o beyinlerinizden nasıl geçiyor burda bulunan o kadar insanı umutsuzluğa sürüklemenin insanların düşüncelerini ayrı ayrı yönlere sürüklemenin kısaca UMUTSUZLUĞU körüklemenin manası anlamı nedir bu söylemleriniz düşünceleriniz son derece özürlü olmaktan çok insanlığınıza hiç yakışmıyor sanki daha önce ömss yapılmışta ordan biliyormuş gibi konuşuyorsunuz yakışmıyor sizlere

arkadaşlar mesaj gelsin gelmesin gelende çıkar gelmeyende çıkar herşey kader kısmet olduğu kadar olmadığı kader derler neyse kismetiniz nasibiniz olur siz oturun panik yapacağınıza olumsuz düşünceleriniz ile başkalarının umudunu yıkmaya hakkınız yok oturun bekleyin sabır edin sabır çekin...

Bu mesajım biraz teki biraz öfke ile oldu ama okudukça bazı arkadaşlar çok yanlış konuşuyor oratmı geriyor insanları umutsuzluğa sürükler gibi sanki çıktım atandım der gibi ifadelere kızdığımdan yazdım yanlış bir şey dedim ise affola selametle herşey hakkınızda hayırlısı olsun arkadaşlar...

Arkadaşlar belli değil mi niye mesaj çekildiği!

Şöyle başbakan gelecekmi salona atamanın yapılacağı yerde de kesin %100 basında olacak kameralar falan.İşte biz bunu yaptık deme için bir nevi show.Ben öyle düşünüyorum kazananlara niye özel mesaj atsın ki ösym.Bugüne kadar böyle bir uygulama yok iken şimdi mi çıkardılar.Saçma hemde çok saçma!!

noter huzurunda çekiliş yapılacağından torpil döneceğini düşünmüyorum.Bazı arkadaşlar gereksiz umutsuzluğa kapılıyorlar bence .

arkadaslar bana da gelmedi bu msj kura icin mi yoksa sinava girenlermi

Bu kazananlara mesaj geldi diyenlerin nasıl kafa mentalitesine sahip olduklarını çok merak ediyorum. Kendilerini böyle sevindiriyorlar anlaşılan :))

Neden mesaj gelmiyor? Benim tahminim;

Aday işlemlerinden giriş yapıp üyelik bilgilerime baktığımda telefon numarası eklememişim mail numarası eklememişim bu yüzden gelmemiştir diye tahmin ediyorum.
Sizlerdede böyle olmuş olabilir..

Hala torpil diyen arkadaşlarda sözün bittiği yerdeyim sınav ösym tarafından yapılıyo, kura çekilşi ise noter huzurunda yapılacak. Siz hala neyin kafasındasınız..

Mesaj gönderme işi hem sınava hemde kuraya katılan herkese gönderilir.
Ayrıca mesaj gelip gelmemesi işe girdiğiniz veya giremediğiniz anlamına gelmez, şu iple hatta zinciler çektiğimiz 9 ağustos günü görücez herşeyi.Hayırlısı..

Ben kuraya katılmayanlara da mesaj yada mail gelmesine bir anlam veremedim...Bizim kurayla bir ilgimiz yok ki ..

ADORE öncelikle hayırlı sabahar yüksek alan ve ankarada yasayankişilere otomatik sistem msj göndermiştir.

ben persembe günün gelmesini istemiyorum cünkü hayal krıklıgına ugrayacam :(

GÜNAYDINLAR... sadece duyumumu söyledim . ne derece doğrudur bilmiyorum da dedim.neden saygısızca yazı yazılıyor ki ve bu hakaret boyutuna ulaşıyor.. 9 ağustosa az kaldı ama zor geçecek biliyorum..herkese güzel bir haftasonu diliyorum.....

walla ben üyelik islemlerinden bilgilerimi kontrol ettim baktım bana ne mail nede mesaj geldi . puanımda kotu değil ve arastırdığıma göre 3293 kodundan tercih yapanların arasında 4 tane benden yuksek puanlı arkadas ver ve o kadroda 15 kadro var diyelim bu kazananlara veya kazanmayanlara geleceğini düsünmüyorum hakkımızda hayırlısı kimse olumsuz dusunmesin bu dunyanın sonu değil ve eğer allah izin verirse ve isterse zaten gönlümüze göre veriyor ben atama konusunda torpil isliceğini düsünmüyorum ha olursa mı ben hakkımı helal etmiyorum hakkımı yiyenlerle ahirette hesaplasıcam sakın umutsuzluğa kapılmayın kardesim dünyanın sonu değil buna emin olun saygılar bütün kardeşlerime hayırlı gunler diliyorum

mesaj gelenler kazanmış,gelmeyenler kazanmamış böyle birşeyin olma ihtimalini aklından geçirenin ne gibi bir ruh halinde old.merak ediyorum ya ne alakası var??? kuralar zaten perşembe başbakanın huzurunda çekilecek nasıl belli oluyormuş hadi inanmasamda diyelim ki torpil var ulennnn herkes mi torpilli????

karamanın koyunu 9 ağustosda belli olacak..bu lafı ben demedim sadece duyum dedim ama insanların okuduğunu anlamama diye bir sorunu var.ha mesaj gelenler sadece sınava girenler için ,kuraya katılacak olanlar için değil..umarım bu yazdığım anlaşılır...

geçmiş yorumları okudum bana da gelmedi mesaj bu demek değildir ki atananlara mesaj geldi böyle sığ düşünceye sahip arkadaşlar yaptığınız işmi sizin 9 ağustos ta herşey belli olacak bide ben biryerden duyum aldım demeniz yokmu çileden çıkarıyonuz insanı kimden nerden duydunuz böyle mantıksız düşünceyi akıl yoksunu olmayın lütfen.

Üst Alt