Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS sınavından hangi kategoride kaç puan aldınız? Sıralamadaki yerimiz ne?

77.55511
6281
47334

ÖMSSP1 Puanı
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası
Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı

Sizce bu puanla bir yere atanır mıyım?

önlisans tokat 79.621 sıralamada 6950kişiden 777.

baş belası ÖMSS :(

95 aldım ortaöğretim olarak girdim sınava sıralamada 102.yim bursadan ortaöğretim olarak giren arkadaşlar puanlarını ve sıralamalarını yazarlarsa memnun olurum hepimizin hakkında ALLAH hayırlısını versin

ömssde düz lise mezunları kimler kaç puan aldı yazalım arkadaşlar boş kadro kalmasınn

ben 95 aldım 102.yim ilk altı sıraya bursa yazdım

76.244 ortaöğretim konya 7440 sırala şansım ne sizce

slm arkadaşlar yeni üye oldum ben kayseriden katılıyorum 89 kusur aldım lise düzeyi genel engelli ve sıralamam 813 kayseri ve cevresinde ki hizmetli bölümünü yazdım aynı böülümleri yazan arkadaşlarla tanışmak isterim bizim bizden başka arkadaşımız yok hayırlı günler dilerim

ben de ortopetik genel özürlü orta öğretim (lise) 77,0983 aldım, sıralama başarı 6771 sınava giren 47334 herkese selam ve dua benden...

ÖMSS'den 67 puan aldım. Çalışma olasılığım nedir?

Sanat Tarihi mezunuyum, meb onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikam var, Türkiye'nin herhangi bir yerleşme olasılığım nedir.Lütfen konuya tam egemen arkadaşlar yanıtlasın sorumu,Şimdiden sağolun, varolun.

pari85 ;

Sinava lise mezunu olarak qirdiqimi yazmayi unutmusum cok pardon arkadasim.

tercih

selam canlar varsa bilgisi olan paylasırsa sevinirim puan 65 tercihler doğü meslek lisesi elektrik bölumu mezunuyum sizce şansım ne kadar:(

Doğru Düşünmüşsüm

derya85;

Benzer Birdurumdada ben kaldım kesin emin olduğum 7 netim gitti ve hiç boş soru bırakmadığım halde iki boş sorum çıktı............itiraz ettim ösym kurallarına göre incelemişlerde ..itirazım olumsuz sonuçlanmış terbiyesizler....Hilekarlar ......KOPYACI ...ŞİFRECİLER............

sayısal verilere bakarak yola çıkılabilinir,mesela şuanki sıralamanız nedir tabi bu bi önceki yerleştirmeleri düşeceksiniz en son kaç puanda kalmış kaç kişi kaç puanla yerleşmiş bu anlattıgım (düz lise) 5 bin kişi ise ilk 5 bine kadar yerleşir 4 bin ise 4 bine kadar yerleşir bu böyle olur puan ve sıralamana göre yerleşirsin..

kelebek ben 89 puanla kayseri milli eğitim hizli kadrosuna atandım ama memurmuk yapıyorum siz neden puanınız yüksek olmasına rağmen atanamadınız

şuanki sıralamaya nasıl bakabiliriz? bu anlattığınıza nasıl baka bilirim? yardımcı olur musun bana da? teşekkür ederim

merhaba! bu yeni atamalarda bana yardım ede bilirmisin tercihlerde? teşekkür ederim.

KubiKaya;

kubilay kardeşim puanın kaç sıralaman kaçıncı bunları yazsaydın en azından tahmin yürütürdük..

ortaöğretim 82.121 puan ilk sıralama 3170 şimdikini bilmiyorum tahmini 1500 lerdedir. snırım

fakat benim aklıma yatmayan 92 puanla bekleyen arkadaşlar var bu arkadaşlar nasıl atanamamış hayret ettim doğrusu 92 puanla istediği yere girerdi bence

arkadaşlar benim kendi görüşüm nitelikleri uyan,bölümü uyan,sıralamaya baksın 5 bin kişi diyor örnek bunun 3 bini düz lise ise eger sizde bu nitelikleri puanı bölümü tutuyor ise o 3 binin içine giriyorsanız atanırsınız..

s.a. kalender kardeş,seni burda gördüm bir iki bişe öğrenmek istiyorum senden ? dpb tercihelini actığımda bu kodlar yazılmakta senden ricam tefferruada girmek istemiyorum sadece bana bu tercihlerde atıyorum nasıl girileçek......

yasin;

Bende Aynı Düşüncedeyim ....Farkındamısın Çoğu bence doğru söylemiyor .... Bir de diikatimi çekti ilk atamada Atandım diye şehir yazanlar şimdi atanmadım diyor puan yazıyor... Burda yazanların Bir bölümüde magazin olsun diye yazıyor çoğu bence özürlüde diğil...ömss ile ilgili Akp yi Yada sayın başbakanı destekler bir yazı yazsam hemen orataya 3 -5 kişi mualif çıkıyor hemen karşı yorum yazıyor hemen de ortadan kaybaluyor ..... bizim sitede devamlı yazan arkadaşlarda hemen peşine takılıyor...

offfli;
net açık yazsan ?

kalender kardeşim alttaki yazıma bir cvp almak istiyorum doğrusu ?

arkadaşlar kusura bakmayın bodoslama daldım ilgisiz bir konuya ama sizden bişe öğrenmek isterim burdaki yorum yazan arkadaşlar epey bilgisi olan arkadaşlar var yardımcı olaçaklarından eminim :) konuya geleçek olursak ben kuraya katılaçağım ilköğretim mezunu olan biri olarak gecensene çıkmadı busene şansımızı tekrar deneyeceğiz inşaaALLAH.sizden öğrenmek istediğim mrk ettiğim bir konu var bu DPB yapmiş olduğu tercih listesinde ilköğretimde olan 6103 olan ösym kodu diyenetin verdiği kadroda hizmetli bir kadro diyor burda hemde Trabzon-OF ilçesinde yani sizden öğrenmek istediğim ben bu kardoya atnanma şansım nedir sizce :) var sayalım bize kuradan çıktı bende istediğim kadroyu tercih yaptım ama bana bu OF daki kadoya girme şansım varmıdır ?

arkadaşlar kusura bakmayın bazı şeyleri algılayamıyoruz :) sizden ricam yardımcı olmanızı istirham ediyorum bu OFLİ kardaşunuza :)bu ösym kodunun hemen yanında DPB T 4897 atıyorum yani bu nedir anlamdım gitti kafam karştı :)sizden ricam ösymnin yapacağı tercih listesinde kod denen rakamların kaç haneden oluştuğunu veya nasıl gireceğimi yanlış yapmadan bana burdan yardımcı olmanızı istirham ediyorum :)
İLKÖĞRETİM MEZUNUYUM KUSURA BAKMAYIN...

Kurra Tamamen Şans...Ne çıkacağı belli olmaz Bildiğim kadarıyla fazla bir nitelik aramıyorlar....

bilinmeyen daha ne oyunlar var burda kimse bilmiyor bende dahil,sadece bildigim kurumlara atananlarla yakınlarım konuşmuş işte şurada tanıdım var torpille geldim falan filan diyorlarmış puanları eger dogruysa dudak uçuklatacak puanlar yani yerleşmesi mümkün deil o puanlarla allah onları bildigi yapsın allaha havale ediyorum başkada bişe diyemem..

Üst Alt