Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

ÖMSS Kura Usulü Yerleştirmeler için Başvuruların Alınmasına dair Duyuru (10 Mayıs)

Kura usulu memur atanacak

Kuralar ne zaman hangı tarihte cekiliyor bılen varmı

Başvuru için yardım

arkadaşlar ben izmirden başvuru yapacam nereye nasıl başvuru yapacağımı bilmiyorum izmirden başvuru yapan varsa yardımcı olabilir mi bana nereye ne belgesi götüreceğim adres felan bilgi verirseniz sevinirim

Ömss kuraları !...

ÖMSS kuraları için ankarada nereye başvuru yapılcak???evraklar nereye teslim edilcek!... tşkler Arkadaslar...:cool:;)

ömss kura için başvuru yapanlar?

kura işlemlerinde ilmi yoksa ilçelerdeki müdürlükleremi başvurdunuz, ilk etapta, başvurularını tamamlayanlar neler yaptı, anlatırmı lütfen. bana il müdürlüğü baya uzak olduğundan bunu öğrenmem gerekli.

kuraya başvuracak adaylar

herkeze iyi akşamlar arkadaşlar kuraya başvuracak daylar hakkında bilgisi olanlar varsa lütfen paylaşsın bizleri nasıl ve nereye atanacaklar ildışı atama olursa ne olur bilhassa ben gibi köyde yaşayanların durumu neolacak ben tekerlekli sandalyeye bağımlıyım ben gibi birçok çalışan arkadaş var ama bizlere imkan sağlanacakmı sürekli başkalarının insafında yaşıyoruz elimizdekilrde alınıp dahada dilenci durumuna düşmekte var benim durumumu birçok kişi anlayacaktır doktora gidip idrar tahllili için wc ye gidemeyip 30 km geriye gelmekte var dernekler hiçbir konuda forumdakiler kadar bilgi sahibi değil kayıt olan veya bukonularla ilgilenen arkadaşlar varsa lütfen paylaşsınlar

kura ile memur alımı

ben istanbul avrupa yakasında oturmaktayım sınava başvuracağım aile ve sosyal politikalar denen yerin adresini bulamadım nasıl bulurum

kayıt yaptırdıktan sonra ÖSYM sitesinde şifre değişikliği dışında İşlem Yapmak İstediğiniz Aktif Sınav yazıyor ve 2012 ÖMKUY u işaretleyip tamam dememiz mi gerekiyor var mı böyle bi işlem ?

tılafsınlı;

Böyle bir işlem olup olmadiğini bende merak ediyorum

ömss kura ile memur alımında

memur alımında kura ne zaman çekilecek yada kaç kişi alınacak bilği sahibi olan varmı

bahar34 hanım; memur alımı için Kura Tarihi Henüz belirlenmemiştir ... Kaç Kişi alınacağı Hususunda şu şekilde bir bilgimiz vardır : En son Bakan Fatma ŞAHİN ; Toplamda yani Ortaöğretim, Ön Lisans , Lisans ve Kura İle Alınacaklar için ilk atamada Toplamda 7.000 Engelli sayısını belirtmişlerdir .... 2 Yıl içinde de Genel Toplam 20.000 Engelli atanacağı ifade edilmiştir ... Ancak Kura ile Kaç kişi; Ortaöğretim Kaç Kişi; Ön Lisans ya da Lisans Kaç kişi alınacağı hususunda bir netlik yoktur ... Kura ile atama için sanırım bir Merkez Belirlenecek; halka açık bir yerde Noter Huzurunda çekiliş yapılacağı düşüncesindeyim.. Muhtemelen o merkez Ankara da bir yer olacaktır.. Haziran ayının ilk yarısı içerisinde Kura Çekilişi Olur Kanaatindeyim.. Hakkınızda Hayırlısı Olsun ... Ben de ÖMSS Sınavına girdim; sonuçları beklemekteyiz .. Bizler için ve Tüm Engelli Kardeşlerimiz icin Hayır Dualarınızı Eksik Etmeyin İNŞALLAH.. Hayırlı Kandiller .. Saygılar ...

tılafsınlı;

tum kardeşlerimin regaib kandılı mubarek olsun osym nın GİRİŞ sayfasında bulunan omkuy ye tamam dedıkten sonra KURA İÇİN kayıtta verılen bılgıler çıkıyor aynı sayfanın çıktısını vermişlerdi OSYM YE OLDUGUM GUN

anladım çok teşekkürler Ekrem Bey sizinde kandiliniz mübarek olsun inşallah

arkadaşlar kardolar ne hangi kurumlara atanacağız veya hangi kurum ne kadar alacak bi bilgisi olan yazsın

2012 ÖZÜRLÜ MEMUR KURA USULU YERLEŞTİRME /ÖMKUY Katılacak Arkadaşlar..

Bugün Son Gün idi..
Şimdi herkez merak ediyor acaba kura ile kaç kişi atanacak ve kura ne zaman çekilecek diye bende merak ediyorum foruma bi göz attım başlık göremedim ummarım hata etmedim varsa bilgisi olan bizlerle paylaşabilir mi hepimizde bir heycan var inşallah gönlümüze göre olur...

ben de bişey sorucam . şimdi lise terkim ben elimde tastiknamem var ama başvuru sırasında ilkokul diplomama göre giriş yaptılar. ısrarlar söyledim lise terkim diye birşey olmaz dediler sizce sıkıntı çıkar mı bana vereceğiniz cevaplar için şimdiden teşekkürler

arkadasalr hepimize bolsan dilerim allahtan ama cok heyecanliyim kura nezaman beli olacak bilgisi olan varmi cvp bekliyom

adminintizam;
Malesef bunu kimse bilmiyor,
biliyorum diyende yalan söyler.

Nasty-7;
Lise terk iseniz ve terk ettiğinize dair elinizde belge varsa kimse size hiçbir sorun çıkartamaz gönlünüz ferah olsun.

aile ve sosoytal politikalar il müdürlüğüne yapıylıyor başvurular ama süresi doldu kura süresi yani

kura sonuçları ne zaman açıklanacak niye sınav sonuçları açıklandı da kura yok bilen varmı

Ne zaman çekileceğini ve sonuçların açıklanacağını bilmiyoruz ama

Arkadaşlar kura için kaç kişi kayıt yaptırdı?
Kaç kişi alacaklar bilgisi olan var mı?

özürlü memur kurası nezaman

s aarkadaşlar kura sonucları ne zaman açıklanacak haveri olan varmı
şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederiz .

kurra

arkadaşlar kurrayla alıncak özürlülerden haber varmı kurra çekildimi

ilkokul kura çekimi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına yapmış olduğunuz 15.06.2012 tarihli bilgi edinme başvurunuz incelenmiştir.

Devlet personel başkanlığı ile ÖSYM tarafından çalışmalar devam etmekte olup,ÖSYM tarafından tercih klavuzu hazırlanacak ve yerleştirmeler ÖSYM tarafından yapılacaktır.

Sınava giren özürlüler aldıkları puana göre, sınava girmeyen ilköğretim mezunları da kura ile yerleştirileceklerdir.

ÖSYM’nin ana sayfasından, yayınlanacak olan klavuzu takip etmeniz yararınıza olacaktır.Bu kllavuz yayınlandıktan sonra , Özürlü ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzün ana sayfasında da yayınlanacaktır.

Bilginize. bana böyle bir cevap geldi

ömss kura

arkadaşlarbilgi ömss kura nezaman ve nerede yapılacak bilgisi olan varmı ben hiçbir bilgi kaynağı bulamadım cvp verebececek olan varmı taşekkür
ler

leyla üst mesajı okumamışsın herkesin bildigi o

ÖMSS kura sonçları ne zaman açıklanır?

kura sonuçları ne zaman belli olcak bilgisi olan varsa tesekkur ederım

Üst Alt