Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Öğretmenim, vergi indiriminden yararlanmak için ne yapmalıyım?

garraro

Üye
Konular
53
Reaksiyonlar
0
öğretmenim aynı zamanda %92 engelliyim.
vergi indiriminden nasıl faydalanabilirim.

Atoksal;

Çalıştığınız Okul / Kurum müdürlüğüne vergi indiriminden faydalanmak istediğinize dair bir dilekçe yazın, çalıştığınız kurum bir üst yazı ile sizi bulunduğunuz yerdeki il/ilçe milli eğitim müdürlüğüne gönderir milli eğitim müdürlüğüde sizi maliyeye sevk eder, maliyede bulunduğunuz yerdeki Devlet Hastanesine sevk eder ve sizin yapacağınız işlem hastanede sağlık kurulu heyetine girerek biter gerisi prosedür . .

ya aslında ben sizin dediğiniz prosedurleri yerine getirdim.
ancak mal müdürlüğü taa bilmem nereye göndermiş benim evrakları onlarda bana falan filan lazım dedileri bende ona göre raporumu yeniledim
bürokrasi öldürecek beni bu memlekette

beğensek de beğenmesek de prosedür böyle işliyor malmüdürlğü il defterdarlık veya vergi dairesi aracılığı ile raporunu maliye bak. sağlık kuruluna gönderir raporda bilgiler eksikse detaylı bilgi ve ekleri için tekrar ordan dönmüştür.eksikleri tamamlayıp gönderildiğinde kesin sonuç gelir.

Üst Alt