Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

O andan öncesi ve sonrası [O An]

mars01

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Hayır hayır tüm hayatımı anlatmıyacağım kısa geçecem. Ben 7 çocuklu bir ailenin en küçüğüyüm tabi toplumun genelinde olduğu gibi en şımarıtılanı hayatım boyunca bana hiç birşey olmuyacağını düşünerek rahat ve umarsız yaşadım sakatlık ne demek! ben neden hasta olup birkaç gün yatakta yatamıyorum diye hayıflanan biriydim.
İlk yetişme çağına geldiğimde aile ortamı bana yetmez oldu ve evden uzaklaştım birçok meslek denedim hiç birini tam yapamadım. 1998 yılında bir pazarlama şirketiyle türkiyeyi dolaştım, 99 da babamın rahatsızlanması üzerine eve dönüp babamın işlettiği restoranın başına geçtim, ve aradan altı ay geçtikten sonra babamı kaybettim.
neden yaptığımı bilmiyorum ama acımı içime bastırarak güçlü görünmeye çalıştım.
Babamın vefatınının üzerinden 1 ay geçtikten sonra abimle yaşadığım ufak bir tartışma üzerine çok sinirlendim VE O AN bilmiyorum sadece aklımda abime vurmak vardı, sonra bir anda koşarak kafamı duvara vurdum, hani keçiler yapar ya, işte öyle birkaç saniyelik baygınlık geçirmişim.
Ayıldıktan sonra bedenimi ve ayaklarımı hissetmediğimi söyledim anneme. beni yerimden oynatmadılar ve hemen ambulans çağrıld.ı bu arada şiddetli bir titreme başlamıştı doktor gelince durumumu kendim anlattım, benim sinir kırizi geçirdiğimi söyleyip sedyeye gelişi güzel koyarak devlet hastanesine götürdüler
orada çekilen tomoğrafi sonucu boynumun kırık olduğu anlaşıldı o ana kadar boyunduruk takılmamıştı nefes almakta güçlük çektiğim için rahat nefes almamı sağlamak adına agzıma bir boru sokmaya çalıştılar. tabi ben karşı gelerek kafamı salladım (en büyük hasar o esnada olmuş ) hastanede boyunduruk bulunamadı boyunduruk BENİ HASTANEYE GÖTÜREN AMBULANSTAN GETİRTİLDİ ve bir telaş başladı burada müdahale edemeyiz dediler, eğer üniversite hastanesine yetiştirebilirseniz şanslı dediler ve orada gerekli müdahale yapıldı
şu an kazanın üzerinden 7 yıl geçti. ailemin müthiş özverili desteğiyle yaşama tutunmaya çalışıyorum .

umarım çok uzatıp sizleri sıkmamışımdır :oops:

[size=6]Arkadaşım bizleri sıkmadında üzdün.
bir anlık gafletin nelere mal olduğunu bilsek
o yaptığımız gafletı yaparmıyız birdaha acaba.
İnsanin kendi kendine yaptığını hiç kimse başkasına yapamaz.
Her şeyde bir sebep ve hayır vardır.
İnşallah bundan sonrası iyi olur.[/size]

Hepimiz bişeylere tosluyoruz zaten...

Böylesi paylaşımlarla en azından başkalarına "toslamamasını" öğütlemek güzel.
Teşekkürler paylaşım için.

bır anlık sinir ve hayatının degısmesı...sinirle kalkan zararla oturur dedıklerı bu olsa gerek..
üzüldum basına gelenlere cok gecmıs olsun..
ama hayata umutla tutunuyor olmanada cok sevındım....

ya sadece sebebin bu olması ne kadar üzücü gerçekten yarınımızın ne olacağını bilmiyoruz Allah herkesi bundan ve beterinden korusun geçmiş olsun.üzüldüm...

Şimdiye kadar okuduğum ''o an'' anlatılanlarının en etkileyicisi.Çok geçmiş olsun.

geçmiş olsun gerçekten o an ve o andan öncesi çok etkileyici umarım bu paylaşımın sinirlerini birşekilde etrafa yada kendine zarar vererek çıkaranlara nasihat olur tekrar çok geçmiş olsun.

geçmiş olsun inanın çok üzüldüm çok üzücü bir olay

geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın

Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

gülnihal'den

geçmis olsun arkadısım...

nefesimi tutarak okudum yazdıklarımı ve sonun insallah tahmin ettigim gibi degildir diye dualar ederek...

söyleyecek kelime bulamıyorum...sadece yasama asılmaya devam etmeni diliyorum...

akacak kan ne yaparsan yap damarda durmaz...
keşke meşke demeye gerek yok artık önemli olan bundan sonrası...
daha sabırla daha özveriyle akıp giden yaşamın bir ucundan tutmak zorundayız...
ALLAH cümlemizin yardımcısı olsun

Artık önemli olamn bundan sonraki yaşam.
Belliki o yaşamada hazırlanmış gibisin, allah kolaylıklar versin.

Çok Üzüldümm...

Çok geçmiş olsun....

Hayata inatla tutunman çok güzel bişii...

Herşeye rağmen ....Hayat devam ediyor....

Sağlıkla kal Marsss..............

İNANIN TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU DERİZ YA AYNEN ÖYLE OLDU.ALLAH YARDIMCIN OLSUN.BEN ABİNİZİN DURUMUNUDA MERAK ETTİM SİZE OLAYDAN SONRA NE DİYEBİLDİ ACABA

Üst Alt