Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

O an dediğimiz şey

ümit çamlıbel

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
bugün 21 temmuz 2005 saat sabah 9
ayda hiç çıkarmasak 15 ile 19 arası engelli arkadaşlarımıza heyet raporu çıkarıyoruz hastanede yardımcı oluyoruz
bu gün sabah gene rapor için hastaneye gittik müşterim geldi baba anne ve çocuğu
raporu cocuğa çıkaracaktık adı ertuğrul 11 yaşında tekerlekli sandalyede
ileri derece kas hastası 2 yaşında başlamış o kadar tatlı o kadar şirindiki okadar tatlı bakıp gülüyordu
boyundan altı tutmuyor.nöroloji ve fizik bölmüne gittik sonra heyete girdik işlemleri yaparken hastanede ilk defa boğazım düğümlendi ilk defa hastanede tutamadım kendimi ve ağladım o annenin o babanın onun için ne kadar değerli olduğunu anladım.o halde o ertuğrulun gözleri gülüyordu araba alacaklar diye.7 aydır engelli araclar satışındayım çok şeyler gördüm ama bu çok dokundu bana o an dediğimiz işete buydu herhal gözlerden düşen yaş.belkide bundan bu işe kendimi çok verdim bu yüzden sabahlara kadar çalışıyorum bir şeyler yapabilmek için burada sadece araba satmaya uğraşmıyorum elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum samsunda.sizleri çok seviyorum ve bir engelsiz olarak sizlere karşı duyarsız kaldığımız için bu güne kadar özür diliyorum.ve ertuğruk kardeşimizin fotorafı masamda karşımda her sabah ona bakıp işe başlıyorum onun gözlerindeki mutluluk bana çalışma azmi veriyor

Menekşecim,
bu çok güzel bir fikir. umaraım bu tarz bir organizasyon yapılır.

slm

ümit bey teşekkür ediyorum size :)
ve umuyorum ki etrafınızdaki insanlar da sizden sizin yaptıklarınızdan etkileniyorlardır ve biraz düşünüyorlardır...kendileriyle başbaşa kalınca sağolun

ümit...bu sensin işte yaaa...seçtiğim birkaç arkadaşımdan birisin ve ben yine doğru kişiyi seçtiğim için kendimle gurur duyuyorum...
canımsın yaaa...gözünden düşen herbir damla benim için çok değerli...
bu düşüncelerin için teşekkür etmeyeceğim çünkü her düşünce gücüne sahip bireyin bu düşünceleri taşıması gerekiyor...
sen de onlardan birisin...
ender birisin.beni arkadaşım olduğun için t.ederimmm....

hep mutlu kal...

cocuk

merhaba

inanin ümit bey satirlarinizi okurken gözlerim doldu..su an aglamamak icin kendimi zor tutuyorum..cok duygulandim..benim kizim 2 yasinda ve spinal kas atrofi hastasi..yürüyemiyor..yani oda kas hastasi..ama zehramin gözlerindeki pirilti inanin o cocugunkinden az degildir..
hastaligina ragman,engeline ragmen cok mutlu,huzurlu civil civil bir cocuk..
yazdiklarinizdan dolayi sizi kutluyorum..
onlar bizim cocuklarimiz .. herseye ragmen mutlular ve biz aileleri cok sey ögretiyorlar
viyanadan sevgiler
özgül

Ne diyeceğimi bilemedim
Şu anda duygularım ifadesiz.

iyiki varsınız, iyiki hala insan olan insanlar var.

Üst Alt