Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Nisan ayı Evde Bakım Maaşı alan var mı?

İstanbul Anadolu yakası yattı. Dün gece 12'de netden baktım yoktu. Dün gece saat 03:00'de yatmadan evvel baktım yatmış. 3 saat sonra baktığımda yatmıştı.

Yani İstanbul Anadolu yakası dün gece yattı.

internetten nasıl bakıyorsunuz maşın yatıp yatmadığına
biz bankaya sorduk ziraatbankası .com diye girin hesap numarayıda girin cıkar dediler.olmuyo aydınlatırsanız sevınırim. bildiyim kadar ziiraattabankasına gidip forum doldurup öğrenilo ama öyle birşey dememişler.

istanbul avrupa 16 nisan perşembe yattı arkadaşlar

internetten nasıl bakıyorsunuz maşın yatıp yatmadığına
biz bankaya sorduk ziraatbankası .com diye girin hesap numarayıda girin cıkar dediler.olmuyo aydınlatırsanız sevınırim. bildiyim kadar ziiraattabankasına gidip forum doldurup öğrenilo ama öyle birşey dememişler.

ilk olarak ban kartınız olması gerekiyor..10 veya 15 günde çıkıyor.sonra bağlı bulunduğunuz ziraat banaskı şubesine gidip internet şubeligini aktif hale getirmek istiyorum diyorsunuz..forum doldurduktan sonra şifrenizi veriyolar. ziraat.com trden ögrenebliyorsunuz..

arkadaşlar izmir yatmış bıraz once baktım netten darısı almayanların başına

ankara yatmış arkadaşlar güle güle harcayalım....

düzcede 2009 nisan ayı evde bakım maaşı alan varsa belirtirse sevinirim...

başta hayırlısı olsun bende balıkesirdeyim eskiden her ayın 18 i gibi yatardı hesaba ama 3-4 aydır belli olmuyor siz ayın21 inden sonra hergün bakın hesabınızaama genellikle cuma günleri geciyor hesaba bu ay için ayın 24 den ümitliyim:)

işallah olmaz ama bakım aylığına cok güvenme 1 ay yatar bir ay aytmaz ertesi ay 2 bakım parası yatar bu bir maaş değil bakım parası ve belli bir günde yatmıyor

Arkadaşlar nisan ayı istanbulda bakım aylığı nekadar aldınız ?

nisan ayı bakım aylığını balıkesirden başka alamayan il varmı 02/05/09 nisan ayı aylık ları halen yatmadı

Üst Alt